Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki fogyott már csak...

Valaki fogyott már csak kalóriaszámolással?

Figyelt kérdés
Úgy értem úgy hogy evett csokit, mindent, csak egy adott kcalon belül. Ha igen mennyi kcal volt és hány kg-t sikerült leadni?
2020. szept. 13. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindenki, akinek van egy kis esze, hogy nem halálra kínozni akarja magát. Vannak változások, rengeteg zöldség, de mellette fűszerek, amitől nem ízetlen az étel, lehet jókat enni, jóllakni. Kevesebb zsíradék, és/vagy szénhidrát, de egyáltalán nem fűrészpor rágcsálás.
2020. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ember, csak azért valamennyi fegyelem szükséges, mert attó, hoyg számolod a kalóriákat nem fosz fogyni, hanem csak akkor, ha a megadott kereten belül maradsz.

Így viszont gyakorlatilag mindent ehetsz, csak a mennyiségekkel kell kicsit játszani, hogy ne lépd túl a megadott értéket.


Javaslom a kaloriabazis.hu-t, ott ki tudod számolni, neked mennyi kalóriára van szükséged, meg azt is, hogy mennyit vittél be azzal, amit megettél.

2020. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én. 27kg-t.1500-as diétát csináltam, de a makró számít igazán. Nincs cukor, nincs fehér liszt, nincs olaj.
2020. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csokit, sütit sem vetem meg egyáltalán, a hangsúly a mértéken van. Kalóriaszámolással fogytam le 117-ről 85-re eddig, de nem álltam le. Szintén a kalóriabázist használom.

30/F

2020. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem csokizol es 1200-1400 kaloriat viszel be garantalt a fogyas sport nélkül. En is igy fogytam 42 kgt. Ha nem eszek ch-t nem is leszek olyan ehes gyorsan. Magas feherjebevitel kell, óvatos zsír bevitellel.
2020. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!