Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem megy lejjebb a súlyom?

Miért nem megy lejjebb a súlyom?

Figyelt kérdés
Számolom a kalóriákat, de van egy kis gond... Ha 1500kcalt eszem egy nap és mozgok is akkor egyszerűen nem fogyok! Ha 1200kcalt vagy kevesebbet eszem és mozgok akkor meg igen... Egy hónapja leragadtam a súlyomnál. De nem bírok már ez alatt enni! Muszáj megennem az 1500kcalt, vagy össze esem. Attól félek valami betegség állhat a dolog mögött. 157cm/73kg 20L
2020. szept. 15. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

van, amikor időlegesen megtorpan a fogyás. ne add fel.

próbálj inkább többet sportolni, az hasznosabb, mint kajamegvonással sanyargatni magadat

2020. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Mindenképp edd meg azt a mennyiséget, amit kér a szervezeted! És ahogy előttem is tanácsolták, menj rá az intenzívebb edzésre. Nagyon! tudom ajánlani az Intenset programot. Ebben a programban 1600 kalória a megengedett, úgyhogy szerintem nem fog gondot okozni és ha csatlakozol a facebook csoportba, akkor azt is láthatod, hogy ki milyen szép eredményeket ért már el, ezzel a teljesen ingyenes programmal!
2020. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmesebb, 1500kcal-val is bőven deficitben vagy. Van amikor hosszabb időre megáll a fogyás, de akár a menstruáció miatti vízvisszatartás is be tud zavarni.
2020. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Emeld meg a kalóriát kb 2-300al mondjuk 2 hétre aztán csökkentsd vissza, ez sokszor segít újraindítani a folyamatot. Egy idő után a szervezeted hozzászokik az alacsony kalóriaszinthez és túlélő módba kapcsol. A csaló napok sem véletlen vannak sok diétában. Egyébként az 1200 kalória már lassan az egészségtelen szintet súrolja, ne menj ennyire alacsonyra, főleg úgy nem, hogy mellette mozogsz is.
2020. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Intensetet én is nagyon ajánlom, a segítségével fogytam és feszesedtem én is. Én a diétáját nem csináltam, csak az edzést, 1500 kalóriával.
2020. szept. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lassú az anyagcseréd. Meg nem 1 hétig kell ezeket csinálni (gondolom nem diétázol sokáig) A fogyásnak be kell indulnia. Még a mozgás sem mindegy,nem mindegy hogy futsz egész nap vagy sakkozol. Vegyél l karnitint és tarts be egy normális diétát vidd be a napi normális kalória mennyiséged, és ne merészelj koplalni, rosszabb az eredmény. Egyél rostosat, magas fehérje tartalmú ételeket. Kerüld a cukrot,sót,fűszereket. Ezek meg kötik a vizet ami plusz kiló. Sok szerencsét ha van kérdés írj.
2020. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3 kilót fogytam azóta de nagyon lassan megy a dolog. Remélem lassan beindul.
2020. nov. 12. 09:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként június óta ment le 10 kiló kb.
2020. nov. 12. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!