Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek hány kalóriát...

Szerintetek hány kalóriát kellene ennem fogyáshoz?

Figyelt kérdés
162cm magas vagyok 136kg,22 éves nő. 1500kcal-val fogyhatok? Vagy mennyi kellene? Mindenhol mást írnak...
2020. szept. 16. 22:45
 1/9 anonim válasza:
100%
Már 2000 kcallal is fogyhatsz, szerintem nem érdemes azonnal 1500-ra menni. Utóbbival gyorsan fogynál sokat, ami először jól hangozhat, de utána egyre lassabb lenne a folyamat, ami demotiváló tud lenni.
2020. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj ilyen alacsonyra, nem fél évre kell készülnöd ekkora súllyal, hanem 2-3-ra. Nem fogod tudni tartani, ha rögtön ilyen alacsonyra veszed.

Kivizsgáltattad magad? Érdemes volna endokrinológushoz is elmenned, hogy esetleges pajzsmirigy probléma, vagy IR nem áll -e a háttérben, mert akkor gyógyszerek, speciális diéta kell a fogyáshoz.

2020. szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Google: kalóriaszükséglet kalkulátor

[link]

2020. szept. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

De túlevő vagy egyáltalán?

Hány kalóriát eszel?

2020. szept. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menyit eszel?
2020. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sokat nem ettem eddig sem, viszont sok olyan dolgot amiben rengeteg a kalória. Tehát eddig naponta 2500-3000kcal biztos lement.
2020. szept. 18. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Felére csökkentsd,és mozogj.
2020. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

6: Akkor érdemes a kalkulátor szerint csökkentened a kalóriát is, ha ilyen módszert választasz.


De én a Gabriel-módszert tartom a legjobbnak. Az a legkevesbé az étkezésre épít, ám túlevőknél arra is a többi dolog mellett. Mégpedig úgy, hogy először mindent meg kell enned, amit kívánsz, de úgy, hogy beépíted a tápanyagdús dolgokat. Tehát mielőtt megennéd az üres kalóriákat, meg kell enni értékes, tartalmas dolgokat is, esetleg vitaminokat is szedni mellé.

(Gyakorlatilag oviban is erre szoktattak minket, nem lehetett édességet enni addig, míg meg nem ettük a levest, főzeléket, sülteket, zöldségeket, gyümölcsöket.)


Ezután és a többi technika alkalmazása után, kis idő múlva automatikusan csökken a tápanyagigénye a szervezetnek.

2020. szept. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csökkentsél.
2020. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!