Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha valaki egynapot bűnöz, és...

Ha valaki egynapot bűnöz, és megeszik 5000kcalt, következő nap folytassa a megszokottal, vagy be egyen?

Figyelt kérdés
Mert azon gondolkodom, hogy azért 5000 kalória egy nap rengeteg. Ha következő nap eszik, az olyan, mintha be sem fejezte volna a zabálást, és az a kalória mennyiség hozzá adódik a tegnapihoz, és ideje sincs úgymond felszívódni. Jól gondolom? Vagy ez hogy működik?

#kalória #bűnözés #evés #csalónap #Bűnözés utáni nap
2020. szept. 21. 11:48
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, gyorsan írtam, vagy ne egyen*
2020. szept. 21. 11:51
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A kovetkezo nap folytassa ugyanugy a dietat, ahogy eddig. Esetleg picivel lehet tobbet sportolni, de a koplalasnak nincs ertelme.
2020. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most kérdezted meg. Ott is elmondtuk, hogy folytasd tovább. Egy nap nem a világ vége. Nem fog egy nap miatt rád ugrani + 10 kiló.
2020. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Folytatja*

amúgy 5000 kcal az baromi sok, ha alapból kevés kalóriát eszel, akkor a gyomrod hirtelen akkorára nem is tudna tágulni.

2020. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem a legjobb ha másnap koplalsz, csak víz.


Én heti 2x szoktam, és a nagy zabálás után szépen megpihen a szervezeted is, beindul az autofágia.

2020. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Vannak sportolòk akik ennyit esznek, mert òràkat edzenek. Szerinted akkor mi a megoldàs?!


Egyébként sem kellene "csalònap", ha normàlisan étkeznél és nem őrülten diétàznàl!

A csalònap, tiltòlista stb csak a gyengék magyaràzkodàsa...

Azt egyél amit akarsz, csak egészségesebb formàban megfőzve és mértékkel, ha kcal deficitbe vagy akkor tök m1.

Ehetnél mekis kajàt is, ha belefér a kcal keretedbe, az màs kérdés, hogy nem egészséges nyilvàn.

2020. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Én a következő napon böjtölök ilyenkor:

reggeli: zöld tea

ebéd: kis adag zöld saláta (saláta, uborka, 1 db paradicsom)

vacsora: 1 db alma

és sok-sok víz


Egyrészt a szervezetemnek is jó egy kis pihenés, tisztulás, másrészt ha ezt sikerül következetesen és szigorúan betartanod pár hónapig, akkor az agyad felfogja, h a nagy zabálásnak ára van, és tudat alatt sem fogod már kivánni. Persze ez csak saját vélemény :) de velem ez történt...

2020. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 vantel ***** válasza:

Mennyi kajával lehet enyit bevinni?

Pl.: 3* böséges főétel(krumli pörköltel) hány kalória?

2020. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Csokik, sütik és cukorral hamarabb mint gondolnád.
2020. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme másnap koplalni, hullámvasutaztatni a szervezetedet. Nincs olyan, hogy "bűnözés", mint ahogy nincs olyan sem, hogy "tisztítókúra". Alakíts ki egy egészséges rendszert/keretet, és ha ritkán eltérsz tőle, azzal nincs semmi baj, nem kell rosszul érezned magad miatta vagy bűntudatodnak lennie.
2020. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!