Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek mikortól/milyen...

Szerintetek mikortól/milyen szokások számítanak kalóriaszámlálásnál abnormálisnak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem vagy hajlandó emiatt étteremben enni évente 1x se, nem vagy hajlandó karácsonykor rokonoknál enni ahol nem tudod számolni, esetleg a szülinapi tortádból se vagy hajlandó enni amennyit jól esik, mert 300kcal-al többet eszel aznap.
2020. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Az #1-est kiegészítve, amikor valaki inkább éhezik, ha elfogyott a keret, ahelyett, hogy megenné, és elmenne egy fél órát sétálni. Egy idő után a grammokra méregetés is rossz, ki kell alakulnia egy rutinnak, hogy ha ismeretlen ételt eszik is fel tudja becsülni, és görcsölés nélkül beépíteni a napi étrendbe. A zabálás is rossz, akkor is, ha kényszeresen több órát sportol valaki kompenzálásként (van aki éhezés mellett is).
2020. szept. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Amikor a családi ebédnél még rá sem néz a húslevesre, de már pötyögi be a telefonba, hogy mit és mennyit fog enni, nehogy túllépje a keretet.


Amikor évente egy szülinap vagy karácsony alkalmából sem hajlandó elengedni magát, és akkor is görcsösen számolgatja a kalóriákat.


Amikor pl. az 1500-as kalóriakeretet 10-20 kcal-lal sem hajlandó túllépni, inkább ott hagyja az étel felét a tányéron, vagy elmegy hányni, csak nehogy túllépje.


Amikor beállítja keretnek az 1000 kalóriát, és napi 3 órát fut meg 2 órát szenved az edzőteremben, hogy mindenképpen legalább 2000 kalória mínuszban legyen a nap végére.

2020. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Amikor megkérdezik ezen az oldalon hogy "sok kalória van a rágóban/c vitaminban/ szőlős ajakápolóban?"
2020. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

#4 meg hogy "a kenyér hejában vagy belsejeben van több kalória?"

Amúgy szerintem még sokaknal kialakul ez a csalónap rendszer, hogy tökeletesen esznek grammra mindenhogy es néha viszont zabálnak egy napig, mert olyankor úgyis 'm1'. Szerintem ez is kóros

2020. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Nagyrészt ha valaki kalóriákat számolgat 6 hónapig, évekig, azt rögeszméssé teszi. Ha kívülről fújja miben mennyi van, ên Már ezeket is kórosnak tartom.

Vagy amit a barátnőim csinálnak, pl az egyik nem eszik tojást , mert az sok kalória, vagy nem süti meg zsiradêkon mert az sok kalória, nem eszik meg egy jó csípős kolbászt vagy egy kis sült szalonnát mert sok kalória, vagy nem eszik egyébként igazi hasznos tápanyagokban gazdag egészséges olajos magvakat, mert abban sok a kalória😂. Helyette van amelyik eszik agyonfeldolgozott extrudált, adalékanyagos abonettet, mert az szerinte jó😂😂😂😂😂, ja és sajtot sem eszik mert az sok kalória. Dögunalmas rosszul kivitelezett éhezős drasztikus, hosszútávon tarthatatlan fogyókúrákat csinálnak, de nem bírják és visszahíznak, észérvekre nem hallgatnak.

2020. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
6. Végleteket írsz, én számolom évek óta és mindent eszem. Leszámítva a chips szintű szenny ételeket.
2020. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekem édes mindegy, számolgasd nyugodtan életed végéig, a te dolgod.

A kérdés a rögeszmékről és a végletekről, abnormalitásról, túlzásokról szólt. Leírtam dolgokat. Részben azt, hogy szerintem az is egyfajta rögeszme, és abnormális, ha valaki évekig számolgat.

Nem kell felkapni a vizet, ha te nem érzed magad rögeszmésnek akkor szerinted nem vagy az, ilyen egyszerű. Szép napot!

2020. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lett semmi felkapva, 55-ös pulzussal írtam :)
2020. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennek örülök:)
2020. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!