Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Puzsér Róbert azért hízhatott...

Puzsér Róbert azért hízhatott vissza, mert nem érdekli már a dolog, vagy mert az 1000 kalóriázás nem egy működő modell?

Figyelt kérdés

Itt volt talán a legvékonyabb


[link]


Itt említi, hogy 1000 kalóriázik


[link]


És most ilyen


[link]


Nyílván azért nem hízott vissza teljesen...



2020. szept. 29. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Tőle kérdezd meg.
2020. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül
2020. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
1000 kalória a legtöbb ember számára hosszútávon tarthatatlan, mert szimpla koplalás, túl drasztikus. Az embernek csak a teste működéséhez ennél többre van szüksége. Ês akkor még fel sem kelt az ágyból. Mert ha felkel, és csinál dolgokat, ahhoz még több energia kell.
2020. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
80%
Így van, ha sokáig éhezteted magad, előbb-utóbb eljön az a pont, amikor besokallsz. Én 160 centis, szerintem átlagos testalkatúnak mondható nőként is érzem, hogy napi 1000 kalóriánál azért többre van szükségem, elképzelni sem tudom, milyen érzés lehet ez a "taktika" Puzsérnak, akinek kb. a válláig érnék. Mondjuk szerintem volt már kövérebb is azóta, hogy (ismét) hízásnak indult, legalábbis nekem kevésbé tűnik pocakosnak a 2 évvel ezelőtti énjénél.
2020. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Abbahagyta az ezerkalóriázást, megértem, hosszútávon egy kínzás, hiába volt őrülten látványos az eredménye.
2020. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem mukodokepes hosszutavon, olyan szintu kaloriahiany lep fel, hogy zabalasba torkollik egy ido.

Esszerubb a kevesbe drasztikus dieta.

2020. okt. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

1000 kalória hosszútávon tarthatatlan. Egyszerűen nem jut be a szükségesmennyiség hosszútávon, ami a funkcionáláshoz szükséges.


Aki lelkileg kiegyensúlyozott, az automatikusan leáll vele. Akinek meg olyan problémája van, hogy gyerekként nem irányíthatta a dolgait vagy sosem felelt meg a rokonoknak vagy a hízást az ismerősei tragédiaként kezelték, úgy, mintha szégyen lenne, annak elég akaratereje lesz folytatni az önsanyargatást, lejjebb vinni a kalóriamennyiséget.


Én nem látom Puzsért kövérebbnek, de az tény, hogy a koplalásnak azért nincs értelme, mert utána az ember, ha nem roborálva áll rá egy normál étrendre, akkor rohamosan hízik.

Plusz alapjáraton hülyeség, hogy követ valaki egy étrendet, amitől hízik, majd elkezd koplalni majd visszatér az étrendhez, amitől hízott.


A kalória meg még nem minden, nem csak azt kell nézni, hogy hány kg, hanem pl szénhidráttartalnat, fehérjét, stb.

2020. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bocsi a végén nem kg hanem kalória
2020. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most ezért az egy mondatért nem nézem újra. Mikor mondja? Én mikor láttam úgy rémlik annyit mondott, hogy kevesebbet visz be, mint amennyit elhasznál. Ez meg nem hitkérdés, mert ha nem így lenne, akkor fa nélkül is égne a tűz a kályhában. De mivel nem fizikai munkás, és tartalékai is vannak, ezért semennyit sem kell felhasználnia abból amit eszik, hisz a zsírját kell a szervezetének megennie. Ezért kell kevesebbet enni, mint az energiaigény, mert ha pont annyit eszik, akkor az pont megtartja azt ami van. És ha valaki megteheti, hogy jót eszik bármikor, az szerintem könnyen eléri a párezer kilokalóriát. Azért pl. mikor anyám hozott egy kiló szaloncukrot, meghíztam hasra. Utána ezt tudtam, nem is akartam csokit enni. De ha itt volt előttem... Nem kellett spórolnom, hogy az nélkülözhető, hát csak megettem. Egy tábla csoki 1/10 kg, és vagy 600kcal. A nutella is itt tart. Plusz a cukortól, alkoholtól, szénhidráttól felmegy a savszint, és gyorsan megemésztődik, és éhes lesz. Alapból hozzá kéne szokni a cukormentességhez. Hogy úgy szeressünk valamit, amilyen... A természetben nincs cukorgyár. Nem könnyű túlenned magad. Teleeheted magad azzal amit találsz, akkor se hízol el. Aztán ott a hőntartás is. Hidegben plusz izommunka, plusz energiaigény.
2020. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!