Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő lesz még szerintetek?

Mennyi idő lesz még szerintetek?

Figyelt kérdés
Majdnem 4 hónapja váltottam életmódot. Rendszeresen mozgok, figyelek a kalóriákra, makrókra. Néha becsúszik egy csalónap. Majdnem 1 hónapig stagnáltam nem mozdult a mérleg. Jelenleg 70,3kg vagyok. 80,7kg-ról indultam. 55kg lenne a cél, viszonylag elég izmos a testem, de nem hazudok van még mit fogyni. Ki vagyok azért párnázva. 156cm vagyok. 26 éves. Mennyi idő lehet még kb? Reális a 6 hónap, ugye?
2020. szept. 29. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ezt csak akkor tudod meg ha végig mész ezen az úton. Senki nem fogja tudni megmondani. A fogyás sose egyenletes, és mindenkinek más az ütem , valamint az hogy hányszor stagnál útközben. A vége felé pedig jobban belassul a súlyvesztés. Legalább 1 évvel számolj, de lehet hogy több is lesz.
2020. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Heti fél kiló fogyás az egészséges sanyargatás nélkül. Még 15-öt akarsz leadni, és az utolsó kilók leadása mindig nehezebb. Inkább 8-10 hónap a reális a stagnálásokat is beleszámítva. Az sem mindegy miből áll egy napi étkezés, mindent vezetsz-e grammra pontosan, az edzés sem mindegy, hogy sima gyaloglás, vagy 1 órás teljes testes edzés kardióval kombinálva. Szóval ezek alapján akár 6 hónap alatt is sikerülhet, de lehet 1 év lesz.
2020. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Lehet reális, de akár több is. A 10kg 3 hónap alatt inkább sok volt, mennyi kalóriát eszel, ebből mennyi a CH?
2020. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 29. 14:17
 5/6 A kérdező kommentje:

275g szénhidrát ( van mikor kevesebb jön össze)

75g fehérje

67g zsír


2000kalória/ per nap


Mindennap 45-60perc séta


Heti ötször 1,5- 2 óra konditerem


Hétvégén pihenek, max a séta amit írtam is.

2020. szept. 29. 14:21
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Első körben azt mondtam volna, hogy sok a kalória, de ennyi sporttal teljesen rendben van, inkább azt túloztad el. A fehérjét megemelném a helyedben 1,5g/kg-ra, a szénhidrátot meg csökkenteném kicsit.
2020. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!