Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha elertem a célom,mennyi...

Ha elertem a célom,mennyi kaloriat egyek egy nap?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig szépen csökkentve 2000-ről lementem 1400 /nap kalória. Elertem a célom 5 honap alatt . A kérdés az,hogy ugyanúgy egyek 1400 at vagy emeljem ? Errol sehol sem tálalok infot. Vagy be áll erre a szerveztetem es nem fogyok tovább ha "csak" ennyit eszem ? 26/N

2020. szept. 29. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Emelni kell, nézd meg egy kalkulátorral, hogy mennyi a súlytartó kereted.
2020. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ. Ezt látatlanban nem lehet megmondani, ugyanis nagyon függ a testösszetételedtől, illetve magától az anyagcserédtől is. Például egy 60 kg-os nő, akin így 20% a testzsír több energiát fogyaszt, mint ugyanennyi kg-mal 25%-os testzsírral rendelkező, mivel feltehetően több az izom az előbbin.

Mindenesetre érdemes növelni a kalóriákat, ha már nem akarsz fogyni. Elsőre mondjuk 200 kcal/nappal. Ha tovább fogysz, emeled, ha elkezdesz hízni, csökkented. De némi plusz teljesen normális emelés esetén, mivel több étel/salakanyag lesz a szervezetedben. Én 1 kg növekedést még ennek a számlájára írnék, többet nem.

2020. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!