Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Edzek még ma ezek után, vagy...

Edzek még ma ezek után, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Én mindig este 6 körül szoktam edzeni. A célom még kb 15 kg fogyás (eddig 4 kg ment le :D).

Szóval ma úgy volt hogy délután elmegyünk párommal egy programra. Mivel ritkán mozdulunk ki, gondoltam megadom a módját. Már dél körül elkezdtem készülődni,hajpakolás, arcpakolás, fürdés, hajmosás stb... erre most kiderült hogy mégsem megyünk.

Szerintetek ezek után,hogy már "kiszépítkeztem" érdemes ma még edzenem, hogy újra csatakos legyek és másodszor is fürödjek, vagy mára már hagyjam? Elég ha mondjuk elmegyek 1 órát sétálni a kutyával?

A kalóriadeficitem megvan, eddig ma 1000 kalóriát ettem, és még kb 400-at fogok enni vacsira.


2020. okt. 4. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell ennyire rágörcsölni.
2020. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved menjél, ha nincs nem kell. Nem ettől fog múlni a fogyásod, pont elég, ha az étkezésed rendben van.
2020. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
A konzisztencia miatt inkább ne hagyd ki.
2020. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!