Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csipkebogyótea kalóriatartalmá...

Csipkebogyótea kalóriatartalmát hogyan kell kiszámolni?

Figyelt kérdés
Ugye nem a filteresre gondolok, hanem a házira. Nagyon meglepődtem, hogy mennyire magas a csipkebogyó kalóriatartalma, most nem emlékszem a pontos értékre, de kb.150-170 kcal között volt. Es 100 gramm csipkebogyó nem sok, ez két marék. Kb.ennyiből csináltam a teát (másfél liter). De ugye le van szűrve belőle a csipkebogyó. Így a kalóriatartalma gondolom nem marad olyan magas?
2020. okt. 5. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 0, de a kalóriabázis szerint is.
2020. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Különben most megnéztem magát a csipkebogyót is, mert sokallom, amit írtál, az oldal szerint 51 kcal-t tartalmaz 100 g csipkebogyó.
2020. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem eszed meg 0.
2020. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jajj, hát ez fura. Én innen néztem:

[link]

Mindenesetre megnyugtattatok, köszönöm!

2020. okt. 5. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: szerintem ők aszalt vagy szárított csipkebogyóra gondoltak, úgy több, mert ugye besűrűsödik.
2020. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egyébként egy icipici cukor kioldódik a csipkebogyóból a teába, de ez elhanyagolható, nagyon kevéske.
2020. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!