Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szinte a nulla kalóriás...

Szinte a nulla kalóriás zöldségek(kígyóuborka, paradicsom, saláta) kalória tartalmával is számonom kell?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2020. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Persze, az egyetlen aminek nem kell számolnod az a víz.
2020. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

A "Szinte a nulla" az több, mint nulla.

Ha tisztességesen akarod csinálni a számolást, akkor a kevés is beszámít.

2020. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem, ezekbol nyugodtan egyél amennyit csak akarsz, ez nem valami matekpelda.
2020. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha mondjuk 1kg kigyoubit betolsz, azt hozzacsaphatod a napi deficithez, de par karikat + 2-3 salata levelet vagy par szem koktelparit azert nem kell.

A gyumolcsokkel mas a helyzet, mert magas a gyumolcscukor tartalmuk, ennel fogva a CH tartalmuk is.

2020. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Belefér a hibaszázalékba, ha érted mire gondolok. Én nem mindig írom föl, kivéve ha tényleg nagy mennyiséget eszem, de azt is inkább a rost miatt.
2020. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Úgy voltam vele, hogy a zöldségek nem számítanak annyira.. De valószínű itt bukhatom el a diétámat. Pl annyira imádom a kelbimbót, hogy egy nap 500g-ot is megettem belőle..így kiszámolva persze hogy nem fogyok:/

Mondjuk legalább annak örülök, hogy átálítottam magam a chips rágcsálása helyett, a sült kelbimbóra. Tehát a jó szokások már kialakultak, mostmár csak a mennyiségekkel kell matekoznom, hogy meglegyen a deficit.

2020. okt. 18. 10:27
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Azért meglepne, ha ezen múlna. Nem lehet, hogy a kelbimbót kevés zsiradékon sütötted, és azt sem írtad föl? Mert étolajból már 1 evőkanál is majdnem 100 kcal.
2020. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hmm, hát Olajspray szoktam használni, ami elvileg "nulla kalóriás". Persze tudom hogy van benne kalória, csak egy kis fújás tényleg annyira minimális, hogy tény, azt nem szoktam használni
2020. okt. 20. 11:08
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha az olajat sem, lehet a gyümölcsöt sem, mert az vitamin, vagy éppen a folyadékot sem, végül is az nem étel..
2020. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!