Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szeretnék fogyni, de nem...

Szeretnék fogyni, de nem koplalással. Futópaddal lehet?

Figyelt kérdés

Naoi 3szor rendesen étkezem és nem éheztetem magam. Letöltök egy fogyást segítő alkalmazást (Lose Weight) és emellett futnék is. Gondoltam erősítéseket is csinálok, hogy ne csak fogyjak, hanem erősödjek is. Hogyan oldjam meg, hogy lefogyás után ne hízzam vissza a dupláját a zsíroknak? Mi az amit soha nem ehetek és mi az amit kell vagy ehetek?

Tehát: nyugisan, nem sietve fogyni, nem koplalni szeretnék, de fogyni. Futópadot gondoltam, hogy venni fogok és emellett használnám a fogyós appot. És egy erősítő appot. Mi a véleményetek erről így amit leírtam?


2020. nov. 12. 14:10
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezen a 2 képen alsógatyába vagyok, akit zavarja a látvány, ne nyissa meg.:

[link]

[link]

2020. nov. 12. 15:06
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt a testet szeretném átformálni. 5kg vagy 7kg-ot szeretnék ledobni magamról. 19/F
2020. nov. 12. 15:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kifejezetten fogyni nem kell, csak izmokat felépíteni, akkor teljesen rendben leszel. Ami kevés zsír van rajtad, azt a szervezeted felhasználja, ha rendesen edzeni kezdesz.


Ha lefogynál 5-7- kilót, akkor az eredmény egy "giliszta" lenne, ami semmivel sem jobb, mint most.

Ha erösítesz, akkor meg a súlyod maradhat, csak zsír helyett izmok adják a nagy részét, és sokkal jobban fogsz kinézni, mint most vagy mint lefogyva lenne.


A futás önmagában nem rossz - javítja az állóképességedet, jobban tudsz sportolni -, de nem is feltétlen szükséges a te esetedben - mert igazán nem a zsír a probléma.

Kezdj el súlyzós edzéseket csinálni (lehet otthon is, nem kell terembe járni!), keress olyan gyakorlatoakt, amik izomfelépítésre alkalmasak.

2020. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj, az összkép egyáltalán nem szép viszont három hónap múlva szerintem teljesen rendben leszel. A lábad teljesen rendben van, jól néz ki így is viszont a felső testedre főleg mell részre oda egy kis izmot pakolni kéne. Fogyni szerintem egyáltalán nem kell. Egy személyi edzőt keress fel hogyha nem tudod hogy hogyan kell használni a súlyokat, az étkezésre pedig figyelj oda. 16L
2020. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És milyen gyakorlatokat csináljak a felső testemre? Semmi eszközöm nincs hozzá (súlyzók) és ezdőteremhez sincs pénzem, ahogy tükörre se (gondolon feltűnt, hogy miért nem tükörbe álltam és úgy fotóztam). Fekvőtámasz mennyire segít? A képen is látszik, hogy alhasamon a széléken van egy kiemelkedés (egyebkent ha megnyomom, csontot érzek ott) szeretnék ezen változtatni, V alakú testet csinálni ebből. Vállaimat kiszélesíteni, a hátamra is izmot szerezni. A karjaimra is. Szóval mindenhova csak felszerelés nélkül mennyire menne? Semmi biotech cuccot nem szednék, mert állitólag hamis izmot szerzek ezzel. Miket használjak, hogy az egész felső testem izmosabb legyen? Fekvőtámasz, felülés, húzodzkodás az sajnos nem oldható meg, ehelyett valami mást tudtok ajánlani? És a mellemre is valami erősítő gyakorlatot tudtok ajánlani? Amíg itthon vagyok, addig intenzívebben tudnám csinálni, hiszen január vagy februárba kell visszamennem iskolába, addig lenne sok időm.
2020. nov. 12. 16:16
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt töltöttem le, épp most 5 perce végeztem ezzel, a lábamat erősítettem ezzel és a hasamat de ezt felénél feladtam mert nem bírtam tovabb. A fogyóalkalmazást is használtam és sok hasi gyakorlat kifárasztotta, ezért nem bírtam tovább. Holnap valami más gyakorlatokat fogok majd használni az appon belül.

2020. nov. 12. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Pinteresten keresgélj, vagy Chloe Ting videói közül is nézelődhetsz. Tanácsolnám hogy ne húzz bele ennyire az elején, mert e tested nem áll rá készen. Szépen fokozatosan, addig amíg egy másfél órához nem érsz úgy, hogy ne legyél a halálodon.

De szerintem Pinteresten elég jók vannak.

2020. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

SZerintem is lassan kezdj bele, mert különben hamarosan nem birod tovább és feladod. Ha fokozatosan állsz rá, akkor viszont akármeddig tudod tartani.

JAvaslom, hogy minden nap legyen meg a napi edzés-mennyiség, lehetöleg azonos idöben, akkor könnyebb nem feladni.

Emellett feltétlen az egész testre erösíts, ne csak a felsö testet, mert az nagyon rondán, aránytalanul fog kinézni.

2020. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


Egy ilyen géphez mit szóltok? Mindennap 10-20 percet csinálok belőle

2020. nov. 13. 13:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Állóképesség fejlesztéséhez szerintem jó. Én is használtam, de változást nem értem el vele, csak a vizet hajtotta ki belőlem.
2020. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!