Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Anorexiások! Körülbelül...

Anorexiások! Körülbelül mennyi ideig tartható ez így?

Figyelt kérdés

164 centi magas vagyok, 41,6 kiló

Nem éheztetem magam nagyon, de csak annyit eszem, amennyit muszáj, sokszor nincs is étvágyam, de van, hogy direkt nem eszem. 43,8-ról fogytam le kevesebb mint két hét alatt.



2020. nov. 14. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Miert, tartani akarod? Ne itt szenvettesd magad, menj inkabb es zabald fel a hutod, hidd el, nagy segitseget nyujtasz vele az emberisegnek, de legalabbis a gyakori nepenek, egeszen addig amig nem jon a kovi kerdesed, hogy “jujj, megettem egy tabla csokit, meg ket toltott kaposztat, akkor most ugye hizok holnapra 5 kilot?” (Nem a valasz egyebkent). Ha bajod van, kerj segitseget orvostol, pszichologustol, haziorvosodtol, anyadektol. Ha meg nincs vele bajod, ne itt verd magad.
2020. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De ez az oldal nem arra való, hogy kérdezzek?

Egyébként, ha nem érdekeli a kérdésem akkor miért nem ignorálja, és görget tovább?

Szerettem volna megtudni, a kérdésemre a választ, és ezen az oldalon rengeteg, de tényleg rengeteg hülye kérdés van, nem tudom, hogy ezt most miért kaptam.

Mondom, ha nem érdekelem, akkor ne válaszoljon, ha érdekli szóljon hozzá, de mivel szó sem volt róla, hogy legközelebb ilyen kérdést fogok feltenni, egyenesen bántó, hogy így lenéz egy olyan embert akiről semmit sem tud.

2020. nov. 14. 10:16
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A 43-ról 41 az természetes testsúlyingadozás,már bocs.Meddig tartható? Egyènfüggő.De az anorexiások 90%-a előbb-utóbb bulimiás lesz,azt ne akard,óvd meg magad a poklok poklától.Egyél ha éhes vagy,de ne erőltesd,ha nem.Tudom,könnyű mondani,de 50 kg-val is bőven vékony leszel,ha sportolsz.Ne a fogyás legyen a célod,hanem a formás izomzat.Még egyszer a kérdésre vàlaszolva:szerintem maximum! fél-egy év és ràd törnek a falásrohamok,amit az összeszűkült gyomrod meg a bűntudat miatt ki fogsz hányni.
2020. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Szia! Én ennyire nem vagyok vékony, 48 körül mozog a súlyom(mondjuk most 51😩😣) nekem nagyon nehéz tartani a diétát mert hiába fogyok pár kilót(nem koplalással hanem több hét alatt!!) utána feladom és elkezdek zabálni. Mondjuk érdekes de nem hízok teljesen ilyenkor max egy kicsit. De a testem így küzd a fogyás ellen.

És amúgy én tudom hogy sportos izmosnak kellene lenni de az annyira nehéz mert NAGYON sokáig kell betartani az egészséges étrendet és hónapok/fél év mire látszik az eredménye😕

Na mindegy jobbulást kívánok neked, remélem rendbejössz😊❤

2020. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. nov. 14. 10:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
of herbs and altars videóit ajánlom youtubeon, ő nagyon részletesen és őszintén beszél az anorexiáról, és a hosszútávú hatásairól
2020. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
168cm vagyok es 42 kg, nem vagyok anorexias, napi 5x eszem keveset. Akarmeddig tarthato,ameddig igy etkezem.
2020. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. nov. 14. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:
2%

Mennyi idős vagy hogy értékelned magad az életben ,

Tudnál gyereket szülni és róla gondoskodni szertő anya lenni és óda adó feleség lenni ?

Inkább erre keres magyarázatót ideg rokkant !

2020. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 ez hogy jön ide, és hpgy kéne segítenie a kérdezőt?
2020. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!