Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ebben a tempóban folytatom...

Ha ebben a tempóban folytatom tovább, számíthatok látványos fogyásra?többi lennt?

Figyelt kérdés

Budapesten dolgozok kerékpáros futárként. A napokban elkezdtem kicsit jobban megnyomni a melót, mert több időt tudok rá szakítani. Heti 25-30 órát szoktam melózni, a nagy részét valamelyik nap letudom (aznap 9 órát dolgozom) 9 óra biciklizéssel a kalóriabázis szerint több, mint 5000 kalóriát lehet elégetni, mivel van, hogy egy csomót csak gurulok, zöld lámpára vagy éppen megrendelésre várok, ezért 4,5-5 órával szoktam számolni ami viszont tényleg gyors tempós tekerés és (néha) lépcsőzés.

A többi napokon ilyen 5-6 órákat melózok, ergo egy héten 4 pörgősebb napom van + rá akarom venni magam, hogy heti egyszer, egy margitkört lefussak.

Egy keményebb napon 2000-2500kalóriányi kaját eszem meg(nagyjából ügyelve arra is, hogy ne egyek túl zsírosat) a lightosabb napokon pedig 1500-1800 kalóriát viszek be.

Ha, tartom magam ehhez, és nem zabálok többet a kelleténél, és a heti egyszeri 2,5 km futáshoz és fekvőzéshez tartom magam, várható látványos fogyás 1-2 hónapon belül?



2020. nov. 19. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. nov. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy mennyit eszel, és mennyit égetsz, akkor nem értem a kérdést. 1-2 hónapon belül mondjuk csodákat ne várj.
2020. nov. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
igen
2020. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!