Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy lehet kibírni az állandó...

Hogy lehet kibírni az állandó éhséget fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Már sokadjára most fogok bele kezdeni a fogyókúrába, de mindig abba hagyom, mert éhes vagyok nagyon, ezért feladom az egészet.


PCOS beteg is vagyok.


2020. dec. 1. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Akkor rosszul állítod össze az étrendedet. Mennyiségre nem kell kevesebbet enni, mert a gyomor feszülése csökkenti az éhség érzetet. Csekély energia tartalmú, sok ballasztanyagot tartalmazó (növényi) dolgokat kell enni, pl. főtt cékla, savanyú káposzta. És persze kb. 3 óránként kell enni ill. inni valamit, hogy ébrenlét alatt ne legyen üres a gyomor.
2020. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Ha ÉHES vagy fogyókúra alatt, akkor nagyon rosszul csinálsz valamit!

JÓ étrend mellett nem lehetsz éhes, csak kevesebb kalóriát viszel be, azaz az összetételt kell változtatni!

Sok zöldségféle, és kevés zsiradék meg kevesebb szénhidrát kell, akkor nem leszel éhes.

2020. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is az étrendeddel van a gond, ahogy az előzőek is írták.

A #2 utolsó mondatát én inkább úgy fogalmaznám meg, hogy sok zöldség, elég fehérje, kevesebb szénhidrát, zsírból meg annyi, hogy jól tudj lakni. Én is IR-rel kezdtem diétázni, és nem voltam állandóan éhes.

2020. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Bocsi, most látom, hogy nem IR-es vagy. Illetve nem tudom, a PCOS gyakran jár együtt inzulinrezisztenciával.
2020. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

a kaloriabazis.hu segít az éhezés nélküli fogyásban.

Az éhezéses fogyás mebosszulja magát, dupláját hízod vissza.


1200-1300kcal napi bevitel, változatos akármik.


Kínzó éhezést felejtsd el. Főleg lefeküdni nem szabad korgó gyomorral.


kaloriabazis.hu

2020. dec. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Simán lehet valaki éhes egy olyan étrend mellett is, ami amúgy elegendő lenne neki, HA pszichés eredetű az éhsége. Ha valamit pótol, kompenzál a kajával.

És az elhízottak nagy része ilyen. Nem azért éhezik, mert nem jó az étrendje, hanem a FEJÉBEN éhes.

Ezt nagyon nehéz legyőzni, ezt a legnehezebb. Az is lehet, hogy segítség kell hozzá, pl. egy pszichológus.

Nem a levegőbe beszélek, kb. 9-10 éves korom óta elhízott voltam. Mikor felfedeztem az OKOT, és sikerült rajta túllendülni, 50 kilót fogytam, és azóta is tartom.

2020. dec. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6-os

Annyira igaz amit írsz. A valódi éhséget könnyű legyôzni. A másikat kegyetlenül nehéz. Aki nem volt benne az nem is tudja.

2020. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6nál van az igazság. Szaki által összerakott étrendem volt, annyi kajával, hogy sokszor megenni nem tudtam, de mégis folyamatosan éhes voltam, a három órás rész is megőrjített, másfél óra után az órát néztem.

Pedig alapból simán kihagyom a reggelit, van hogy délután egykor jut eszembe hogy ja lehet enni kéne. (Ez se jó mondjuk.)

2020. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhezel, akkor hosszútávon hízókúrát tartasz.
2020. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb volumenű étkezések, alacsony kalória mellett, jól beállított mikro-makrókkal. Így nem lenne szabad éhesnek lenned. Amellett meg víz, kazein fehérje (laktóz mentes túró pl). Én csak nagyon, de nagyon ritkán vagyok éhes, de általában akkor, ha nem megyek időben aludni :)
2020. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!