Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vékony lányok! Leírnátok mit...

Vékony lányok! Leírnátok mit esztek egy nap és hány kalóriát?

Figyelt kérdés
Magasságot és súlyt is írjatok :)

2020. dec. 3. 10:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%

Most reggelire pirítóst ettem, hozzá főtt tojást törtem össze egy kisebb apróra vágott lilahagymával, majonézzel. Ettem hozzá paradicsomot meg jégsalátát.

(grammra pontosan:

50g Spar szeletelt toast kenyér

38g lilahagyma

96g főtt tojás

12g S- budget majonéz

30g jégsaláta

119g paradicsom


makrók:

zsír-16g

szénhidrát-38g

fehérje-18g


A nap további részét nem tudom még sajnos, de arra szoktam figyelni hogy a napi 83g fehérje meglegyen.



De akkor a tegnapi kajámat nagyjából leírom de már nem tudom visszanézni. :( Megcsináltam a Gigi Hadid pasta-t, csak tettem bele egy kis húst. Ettem túrót amit összekevertem natúr joghurttal, meg kakaóval. Igazából arra figyelek hogy a napi fehérje meglegyen, 1400kcal körül. 173 centi vagyok, reggel 64.3-at mutatott a mérleg. Heti 3x másfél óra edzés. A testzsírom 14-18% között lehet, nem tudom. Csak tippeltem.

2020. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

175 cm, 59 kg

1400-1900 között eszem egy nap. Nem ugyanannyi minden egyes nap, attól függ, hogy éppen mit ettem.

Naponta 3x eszek. Plusz gyümölcs. A 3 étkezésből egy főtt étel.

Mindenevő vagyok, mindenfélét eszem (többféle hús, tésztaételek, zöldséges ételek, zöldséges krémlevesek, hal, tenger gyümölcsei, friss saláták). Arra figyelek, hogy változatos legyen, ne mindennap ugyanolyan típusú ételeket egyek.

2020. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ti éppen fogyóztok vagy szintentartás? :)
2020. dec. 3. 12:42
 4/25 Metionin ***** válasza:
81%
2200-2500 kalória körül lehet a napi bevitelem. Napi 4x eszek, reggelizni nem szoktam, 11-12 körül van az első ami általában pirítós sonkával, vajjal, tonhallal vagy tojással meg saláta, ezután olyan 3 óránként szoktam enni ahogy időm engedi. A következő kettő az főtt kaja, általában csirke vagy hal, hozzá krumpli, édesburgonya vagy tészta, plusz saláta. Későn fekszem, ezért este 10 körül még be szoktam tolni valami zabkását gyümölccsel vagy szendvicset. Közte van hogy nassolok, csokit, kekszet, gyümölcsöt, mikor mi van otthon. Annyi hogy zsírosat nem eszek mert beteg vagyok tőle és laktózmentes tejterméket fogyasztok, mert érzékeny vagyok rá. Egyébként megeszek mindent amit szeretek, hambit, pizzát ugyanúgy mint a salátákat és normális felnőtt adagokat. 165 centi vagyok és 45 kiló, heti 3 balett edzésem van (2-3 órásak) heti 2 jóga-nyújtás és 1 kondi ami helyett most itthon tornázok, szóval azért zabálok sokat mert a mozgás égeti.
2020. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Metionin ***** válasza:
100%
3. Én tartani akarom a súlyt de másik irányba, tehát hogy ne fogyjak hanem izmosodjak.
2020. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogyóztam soha (2-es)
2020. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
168 cm vagyok és 52-52 kg már évek óta, szóval csak súlyt tartok. Kalóriát nem számolok és mérni se szoktam, hogy mennyit eszek, ránézésre nagyjából be tudom lőni, hogy mekkora adag kell egyszerre. Reggelizni nem szoktam, ha éhes vagyok, akkor tízóraira eszek pár falatot, de ebédre eszek először rendesen. Itt a legtipikusabb valami hús salátával (ma pl. felcsíkozott csirkemellet sütöttem egy serpenyőben). Délután szinte mindig eszek nasinak valami édeset, többnyire gyümölcsöt vagy 1-2 kocka étcsokit, de ha olyanom van, akkor akár egy muffint is (ez is saját készítésű és bár nem diétás recept, de igyekszem amennyire lehet, egészségesebb verziót csinálni úgy, hogy ne menjen az íze rovására). Vacsira van, hogy valami szendvicset eszek (sonkásat vagy főtt tojásosat zöldségekkel)vagy tojást vagy zabkását, ilyesmiket. Csak arra szoktam figyelni, hogy ne egyem túl magam (de éhes se legyek) és nagyjából egészségesen egyek, viszont ha néha megkívánok valami nem egészségeset, az is belefér. Nem számolgatok és nem vonok meg magamtól semmit, egyedül tejtermékeket nem ehetek, de azt meg ételérzékenység miatt.
2020. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
52-53 kg*
2020. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
86%

Sziaa!

Ezeket ettem tegnap:

Reggeli: Joghurtba kevertem két evőkanál fehérjeport, 1 evőkanál mogyoróvajat, és ettem hozzá fél banánt.

Ebéd: pad thai, salátával

Uzsonna: tejeskávé, 1 banán

Vacsora: tükortojás, korpovit keksz, ketchup, répa

Illetve a barátomnál voltam, ahol gyümölcsöt ettünk, és pár kocka étcsokit. Este még tornáztam.

Kalóriát nem számolok, kb. 1800 kcal-t eszek egy nap.

163 cm, 53 kg

2020. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem szeretem fogyózásnak hívni, herótom van ettől a szótól. De ha így tetszik, akkor most perpill. igen. De szerintem semmit nem fog érni mert 1. megjött, 2. nagyrészt vízsúly. És 61-nél úgysem megy lentebb, hiszen izomzatot nem akarok veszteni versenysport miatt.
2020. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!