Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit ehetnék csemegének, ami...

Mit ehetnék csemegének, ami nem hizlal?

Figyelt kérdés
nem fogyózok, csak tartom a formát, mivel sportoló vagyok, és kicsit sem akarok hízni. olykor megkívánom a chipset és társait, nehéz ellenállni. meg amikor unatkozom, akkor is ennék valamit. no de mit ehetnék ilyenkor?
2021. jan. 12. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Bármit ehetsz, ha nem léped túl a napi kalóriakereted. Csipszet is.
2021. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Zöldséghasábokat (zeller, karalábé, répa, kis édesburgonya) nyersen vagy sülve valami mártogatóssal akár, pl. humusz, körözött, avokádó krém.
2021. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én köles golyót vagy puffasztott kukorica dolgokat szoktam enni a Bioponttól. Nekem bejöttek, mint esti nasi + extra rost és szénhidrát forrás. De néha szoktam csokit is (minél magasabb kakaó koncentráció, annál kevesebb cukor), ha kell némi extra zsír.
2021. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nálam az alma szeletekre vágva, vagy a répakarikák váltak be. Azt lehet ropogtatni, és úgy látszik, hogy nekem a chipsekből ez hiányzik a legjobban. 🤷‍♀️ Kalória viszont alig van bennük.
2021. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Én ismerek valakit, aki héjas szotyolát vesz erre a célra. Mivel szöszölős, nem lehet belőle úgy bezabálni. Káposzta, zöldsaláta is jó (utóbbi elég drága tud lenni, de ha van valami minimális kerted, a rukkola például nagyon könnyen termeszthető).
2021. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
ha kívánod a chipset, akkor egyél egy kis maroknyit. ha elkezdesz más enni mint amit kívánsz, akkor a másikból sokat eszel és még akkor sem leszel elégedett.
2021. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
99%-os étcsokoládéból napi egy kocka segíthet az édességfüggőknek leszokási időszakban.
2021. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%
Èn a saját házilag savanyított káposztára vagyok most rákattanva. Nassolni kiváló. Esetleg mèg a sárgarèpa vagy a karalábè is jó lehet.
2021. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!