Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez csalónapnak számít? Én...

Ez csalónapnak számít? Én annak veszem..

Figyelt kérdés

Szóval sziasztok!

Másfél hete eszek egészségesen és kalóriadeficitbe.

1600kcal

1 óra úszás, 1 óra szinkronúszás, fél óra erősítés


ez az edzés heti 3x van


heti 2x pedig 40 perc kardió van..


Visszatérve csak annyi, hogy csalónap volt ez?

reggeli:

zabkása(cukor nélkül(200kcal)


ebéd: csináltam egy sütit, ami nagyjából csak egy hat tojásos piskóta meg egy kis puding- ennek a felét megettem mert egyszerűen nem tudtam megállni(ez nem tudom mennyi kalória)


vacsi: 3abonett, rájuk 2-2 szelet téliszalámi, egy szelet sajt, nagyjábol 10 karika uborka..


csalónapnak számít, mert a piskóta borzasztóan sok.. Köszi ha végigolvastad és a válaszokat.



2021. febr. 9. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Igen
2021. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
Most miért kellett lepontozni?
2021. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
azért mert ez nem számít annak...alig evett valamit mellette.
2021. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Honnan tudjuk, hogy belefért-e a keretedbe, ha te magad sem tudod a mennyiségeket? A 6 tojás, kis puding, meg karika mióta mértékegység? Ha te magad sem tudod pontosan felvinni az adatokat mennyiségileg a bázisba és kiszámolni, akkor megette a fene az egészséges étkezésedet.
2021. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen diétát tartasz? Akkor lehet megmondani, hogy belefért-e.

Hany kcal? Milyen makrókkal?

A számolást úgy végezzük, hogy sütés közben merjük az alapanyagokat és kcalt számolunk. Ha mindenből kb-t meg nagyjábólt eszel akkor kár csalónapról beszélni mert igazából az összes napod csalónap. Fogalmad se lesz majd hogy hol csúszol el és miért nem fogysz mert nem az egyszeri piskóta evés lesz a diéta halála hanem a kevés alma ami nem számit egy falat kenyér amiből gyakorlatilag nem is ettem meg a picike husin amibe szinte nincs is kalória mert azok adódnak össze. Lehet így vaktában is csinálni de sok eredményt ne várj tőle mert vagy olyan keveset fogsz enni, hogy azonnal vissza szeded amint abbahagytad vagy túl sokat.

2021. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Azt már le se merem írni, hogy szelet szalámi meg szelet uborka nem létezik, mert ha 2 vágom a rúd szalámit az is lehet 2 szelet... g, dkg ezek a valós mértékegységek!
2021. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha szerinted belefér a nekünk ismeretlen diétádba, akkor nem annak számít, ha többlet kalória ez, akkor igen, annak számít.
2021. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom, csak sok helyen néztem a kalóriáját a piskótának és mindenhol mást írtak. A szelet az az uborkánál mind1 mert alig van benne 1 kalória a szalámi pedig pontosan 6g volt:) Igazából sima, de inkabb ch csokkentett diéta 1350 kcal 40g ch 66g feherje 102g zsir..Ez az első dolog aminek nem tudom a kcal tartalmát, onnan tudom hogy jól csinálom hogy mennek le szépen a kilók..
2021. febr. 9. 21:27
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Minek nézted sok helyen a piskóta kalória tartalmát?? Azt írtad te csináltad, tudnod kell mi van benne. Így simán ki tudod számolni.
2021. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos ez ebben a formában nem kalóriaszámolás hanem tippelgetés. Kalóriát nem úgy számolunk, hogy beírjuk kalóriabázisba, hogy pl. 100g piskóta hanem sütés közben jegyzem, hogy mit tettem bele és azoknak a kalóriaértékét adok össze. Majd utána leosztom mennyit ettem belőle.
2021. febr. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!