Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha este megiszok 1 pohar...

Szilva31 kérdése:

Ha este megiszok 1 pohar fahejas tejet az hizlal? Fogyozom kb 12 napja es kozben ellipszis trenert hasznalom napi 20 percet 103kl voltam a celom 70kl es mar fogytam 6kl ot..

Figyelt kérdés

#fogyás #ellipszis #Napi 20perc
2021. febr. 11. 05:34
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Tök mindegy, mikor iszod. Nézd meg a tej kalóriaértékét, és a 100g-ra megadott értéket szorozd meg 2-vel, ha 2dl, 2,5-tel, ha 2 és fél dl-t iszol. Ha cukrot is teszel bele, azt vedd figyelembe.

Pont annyira hizlal, amennyi kalóriát tartalmaz. Ha a napi összes bevitt kalóriád több, mint amit felhasználsz, hízni fogsz, ha kevesebb, akkor fogyni.

2021. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
12 nap alatt fogytál 6 kg-t? : D
2021. febr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a kl?
2021. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
2es, elképzelhető, ha értene hozzá nem tett volna fel ilyen hülye kérdést
2021. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kl, kiló :) Engem is gondolkodasba ejtett amúgy.
2021. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

5, mármint kg, kilogramm. Olyan mértékegység nincs, hogy kl.


Illetve van, kiloliter, de ezt magyarban nem igazán használjuk, van helyette köbméterünk.


Plusz megnézném a kérdezőt 70 kl térfogattal... rekordok könyvébe elférne, hogy még él. 🤷‍♀️

2021. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajám, kilogramm, de szinte csak őt becézzük kilónak, gondoltam innenstől már egyértelmű mindenki számára.


De mint írtam, nekem is kellett idő, hogy megfejtsem, mi az a kl. :) Én eddig jutottam. A nálamnál is gyengébbeknek pedig itt vagy te is, szerencsére. :D

2021. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A tej nem a legjobb választás a diétában, nem csak este a többi napszakban sem. Gyors szénhidrát és cukrot tartalmaz, ezért hamar felszívódik és gyorsan emeli a cukrot. Próbálj meg valamilyen növényi tej alternatívát választani, pl. az Alpro cukormentes mandulateje csak 13 kalória/dl, azt bármikor ihatod a nap folyamán.
2021. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hat... koszonom igen valoban buta vagyok hogy igy tettem fela kerdest

(Kl) kg akart lenni:D

Elnezest ezert az igen nagy buta kerdesert.

Jah es koszonom a jo tanacsokat es igen 12 nap 6kg mivel nagyon betegesen futottam neki van olyan hogy nem eszem semmit csak vizet iszom nagy mertekben!

2021. febr. 12. 04:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!