Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ilyen ételekkel fogyhatok?

Ilyen ételekkel fogyhatok?

Figyelt kérdés

1200 kcal, 140g ch. A fehér pékárut lecseréltem teljeskiőrlésű toast kenyérre, abból is napi maximum 3 vékony szeletke. Mellé zöldség, kefír, mindenmentes sonka. Sültkrumpli helyett fele rízs fele saláta, rántotta kókuszolajon, natúr joghurt gyümölccsel, emellett csak vizet iszok. Ritkán becsúszik egy csoki vagy egy sajtburger, de akkor sem eszek többet a fent említettnél, valamint a csoki helyett magvakat és gyümölcsöt eszem.

Tudok így fogyni?

165 cm 75 kg 20/L



2021. febr. 16. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem igen🙂
2021. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Igen, de a magvakkal vigyázz!Sok kcal van bennük
2021. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
Félév múlva térjünk rá vissza. Szerintem így nem lesz jó.
2021. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az 1200 kcal kicsit kevés neked. Főleg ha mozogsz is, ami nagyon ajánlott ha az ember fogyni és formásodni szeretne. Egyébként jó az irány, de a magvakkal, gyümölcsökkel mértékletesen kell bánni.

A fele saláta, fele szénhidrátos köret ideális fogyáshoz, de a szénhidrátos része ne csak rizs legyen. Ehetsz néha krumplit is, persze lehetőleg nem bő olajban sütve. Próbálj ki más köteteket is pl. kuszkusz, bulgur, köles, hajdina, quinoa, amarant... A változatosság is nagyon fontos, hogy ne und meg a diétát, és minden hasznos tápanyaghoz hozzájusson a szervezeted.

2021. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4-es: elírtad
2021. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 mit írtam el?
2021. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#6-os: a "sok" helyett véletlen azt írtad hogy "kevés"
2021. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Senkinek nem ajánlott 1200 kcal alatt diétázni. Egy fiatal lány 75 kilóról indulva nyugodtan ehet többet. Ha túl keveset eszik, azzal lecsökken az alapanyagcseréje, könnyen visszahízná. Saját tapasztalatból mondom, hogy ennél többel is elég jól lehet fogyni, pedig jóval kisebb súlyról indultam.
2021. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!