Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez alapján melyik?

Szerintetek ez alapján melyik?

Figyelt kérdés
Kalóriaszámlálok. 1300 körül eszek egy nap, viszont tegnap nagyon megkívántam a csokit. Bevittem még dél előtt 1400 kcalt egészségtelen kajából(többnyire “rossz” zsir és szénhidrát) a nap többi részében viszont már csak 300 kcalt vittem be, és futottam is 5 km-t. 166 cm vagyok és 59 kg. Tudom, hogy ez így nem egészséges, nem is csinálok rendszert belőle, és azt is, hogy nem egy nap alatt fogok lefogyni/meghizni. De szerintetek számít fogyás szempontjából, hogy ennyire egyenlőtlenül oszlott el a bevitt kalória mennyisége? A tegnapi nap melyik irányba billentette minimálisan a mérleg nyelvét?

2021. febr. 26. 14:39
A kérdező szavazást indított:
+
-
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Vannak, akik a napi adagot két étkezés során viszik be, mikor fogyóznak. Ez nem probléma. Az viszont igen, ha a napi étkezésed összetétele nem megfelelő. Érdemes átgondolni az étrended, mert a falásroham azt jelzi, valami nincs rendben.
2021. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy falásrohamom volt. Menzesz előtt kívánósabb vagyok, és megettem egy tábla csokit.
2021. febr. 26. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az #1-essel, ez bizony egy falásroham volt, szóval valami nagyon nem oké az étkezésedbe
2021. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában miket szoktál enni egy nap?
2021. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem bevinni napi 300 g zöldséget, mellette eszek lassú felszívódású szénhidrátokat (basmati rizs, teljes kiőrlésű dolgok, hajdina stb.), tojást, csirkét, halat. Ha édeset kívánok, akkor kremturot, zabpudingot. De sok egyéb dolgot is, nem ilyen egyhangú.
2021. febr. 26. 15:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tegnap este bevittem egy bigmac menüt.


Nagyon finom volt és jól esett. Ha ettől csak fél kiló/hét lesz az 1kg/hétből -mert a többi nap odafigyeltem és biciklizek is- hát legyen.


Ennyire nem kell komolyan venni mert belekattansz. Jön a feladás, vagy anorexia.

2021. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kit akarsz átverni? Egy tábla csoki nem 1400 kalória.
2021. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, tisztában vagyok vele, mint írtam kalóriaszámlálok😀

Mivel 6-kor keltem, ezért volt dél előtt a tábla csokin kívül 2 étkezésem.

2021. febr. 26. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az egészségtelen kalória mellé tápanyag nem ment be, akkor szerintem inkább egyél ebédre, vacsira is, és lépd túl a kalória kereted, és inkább tornázz, fuss.


Az egyszeri kilengés nem lesz számottevő, de tápanyagra még szükséged van, szóval egyél azt ami eddig kimaradt, gondolom rost, fehérje, friss zöldségek.

2021. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!