Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a napi 1500 kaliória...

Ha a napi 1500 kaliória limitet nem lépem át akkor mindegy mit eszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy ha nem lépem túl a napi 1500 kalória limitet és a makrókat se, akkor mindegy hogy mit eszek akkor is fogyni fogok?

Például ha eszek zsemlét vagy péksütit vagy energia italt, de a kalória keretbe meg a makdóba belefér, kivéve a cukrot.

Akkor is fogyni fogok? Vagx akkor mi lesz?

Ha napi 1500 kalótia limitrt tartok de eszek ezekből a dolgokból?



2021. febr. 27. 12:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%
Ha deficitbe vagy,akkor fogyni fogsz igen.Mindegy mit eszel,én is így fogytam.Ez ennek a diétának a lényege,hogy deficitbe mindent tudsz enni,és nem kell kizárni semmit sem. :))
2021. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, sulyt fogsz veszteni de nem mind1 h izombol vagy zsirbol milyen aranyban vesztesz szerintem.
2021. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha a fehérjére is oda van figyelve?
2021. febr. 27. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nem mindegy.


Ha megiszol napi 1500 kacal tiszta étolajat, szerinted az jó?

Ugye ez nem komoly? Szerintem minden intelligensebb kiscsoportos ovis gyerek tudja már, hogy az emberi test nem így működik. 😏


Ez nem csak benzin a tankban kérdése, a vitaminok, ásványi anyagok, rost, víz, fehérje, szénhidrát, cukor mind kell q szervezetnek, adott arányban.


A makrókat is számold, különben csúnya hiánybetegségeid lesznek és 0 energiád.

És fontos, hogy sok kis étkezést iktass be, így az anyagcseréd végig pörög.

2021. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

azért is jó a makrókra figyelni-az izom megtartásán kívül-,hogy tudjál kajálni 5x,6x egy nap. ha betolsz reggelire 2 kakaós csigát egy bögre kakaóval, akkor mit eszel a nap további részében?

ezt értelmesen kell elosztani, hogy soha ne legyél éhes igazán,mert akkor tarthatatlan a diéta. sokan így véreznek el.

2021. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Ezzel a trehány írással kétlem, hogy tudnál te bármilyen kalóriára is figyelni.
2021. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 os, nem kell személyeskedni, nemhiszem hogy egy olyan kerdesbol amiből egyszerűen erdekelt par dolog akkor azthidd hogx ismersz is, szóval az ilyen válaszokkalj inkabb maradj kssba mert nem azt kérdeztem amit írtál
2021. febr. 27. 15:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerű keretek között igen, mindegy. De ehhez a makrókra is figyelni kell, ahogy írtad. Ha valóban így teszel, és deficitben maradsz, akkor igen, fogyni fogsz. Alapvetően azért érdemes törekedni a kiegyensúlyozottságra, mert a fogyáson kívül vannak más szempontok is. Például hogy leszge falási rohamod tőle (ingadozó vércukor), tudsz-e majd rendesen wc-re menni (rosthiány), lesz-e valami hiánybetegséged, hajhullás, bőrfakulás (vitaminhiány). De attól, hogy 1-2 étkezést néha lecserélsz nem hiperszuper egészséges verzióra, vagy kifejezetten bűnözöl, nem lesz bajod.
2021. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítő választ :)
2021. febr. 27. 15:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába viszel be elég fehérjét, az izomveszteség elkerüléséhez edzés is szükséges.
2021. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!