Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Megettem egy nyolcszeletes...

Megettem egy nyolcszeletes tortát EGYEDÜL! Hízhatok tőle?

Figyelt kérdés

Diétás torta volt, eritrittel készült, egy szeletben kb. 200 kcal volt, de így is túlléptem a kalóriakeretem. :/

Ha délután szobabiciklizek egy órát, nem hízhatok ugye??

Ma nem ettem még mást a tortán kívül, és annyira fáj a hasam, hogy valószínűleg nem is fogok.



2021. márc. 1. 11:16
A kérdező szavazást indított:
Semmi gond, lemozgod.
Koca leszel.
48 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Lehet napi 8000 kcal mellett is fogyni. Csak eleget kell mozogni!
2021. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha ennyire durva falasrohamod van, nagyon at kene gondolni a dietadat, mert valami nem jo.

Egyebkent nem az egyszeri alkalmaktol hizol, hanem attol, hogy elkezdesz szarul enni, es ez igy is marad.

2021. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért az elég kemény, hogy még dél előtt egy egész tortát megeszel..

Nem hiszem, hogy ebben az a legnagyobb probléma, hogy esetleg hízhatsz tőle. Hanem az, hogy ilyen durva falásrohamod van.

Nem tudom, hogy ez a diéta "miatt" volt, vagy egyébként is hajlamos vagy rá, de ennek nem ártana megkeresni az okát.

2021. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Futsz egy maratont, és meg sem fog látszani rajtad a torta! :-D
2021. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Jézusom... én 100+ kiló vagyok, de két szelet torta után már rosszul vagyok.

Nagyon nézd át a diétádat, mert ilyen mértékű falásroham komoly gondra utal.

2021. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Pinviczki Gábor ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Én profiterolt ettem 😀 meg pizzát, szted érdekel, hogy hízok e tőle? 😀
2021. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, egy ilyen alkalomtól nem lesz baj. Meg ha 8 szeletes, és egy darab kb. 200 kcal, az így 1600. Az még nem olyan durva. De ma már max. nagyon minimálisan egyél csak. Mondjuk ez a falásroham nagyon durva. Én kb. napi 1300-1400 kalóriát eszek, falásrohamom sosincs, jól megvagyok, de ha vétkezek is nagy néha, mert kívánom, akkor az kb. kimerül 1 kocka csokiban. Szóval na, nem törnek rám ilyen durva falásrohamok, hogy beviszek +1600 kalóriát. Szóval valami nem okés az étkezésedben. Miket szoktál enni? Itt valami nagyon nem okés.
2021. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#8-as vagyok. Vagy esetleg arra tudok gondolni, hogy koplalsz, alig eszel, azért tört rád ekkora falásroham. Ez a torta így 1600 volt, ha normális a kalóriakereted, akkor nem sokkal léphetted át. Ha pedig nagyon keveset eszel, akkor nem csoda a falásroham, egyél többet.
2021. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Legközelebb ugyanakkora tortát vágj három felé - és három szelet tortát nyugodtan megehetsz!

.

Ne izgulj, nevezzed 'csalónapnak' oszt semmi problem!

2021. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!