Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki diétával, rendes...

Valaki diétával, rendes étrenddel, sporttal lefogy jó sokat. Két hét tömény zabálás ( torták, sütik, banán, kenyér, szalonna) után mennyit hîzik vissza ? Nem is mozog semmit.

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

2-5 kilo korul szerintem. De ez sok mindentol fugg.

Nem lehetett valami jo dieta, ha utana ket hetig orrba-szajba zabalnod kell....

2021. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Mit takar a kőkemény zabálás? Kb hány kalória?
2021. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Én próbáltam, és egy hét alatt feljött tisztán 2 kg. Tisztán úgy értem, hogy az egy hét után mér 3-4 napja normálisan ettem, mikor mértem magam, szóval a gyomor/béltartalom akkorra már kiürült.
2021. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
83%
2 hét kőkemény zabálás alatt fel tud ugrani 2-3 kiló, tapasztalatból mondom. Ilyenkor a szervezet sok vizet tart vissza, szóval ha a 2 hetes periódus után mérlegel az illető lehet, hogy 5 kilóval lesz több de ebből ténylegesen felszedett zsír az irreális, hogy több legyen 3 kilónál. 1 kg zsír=7000 kalória (12 tábla milka csoki)
2021. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont tegnap este hallgattam a Dundi nővéreket a TLC-n, abban egy hónap alatt hízott 21-23kg-ot a nő.
2021. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!