Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 2100kcal a napi igényem,...

Ha 2100kcal a napi igényem, és én 1100at eszek, akkor így fogyhatok? Tegnap 1500-at ettem kivételesen, ilyenkor hízok? 163 cm 72 kg

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a napi igényed alatt eszel, akkor fogysz.
2021. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így fogsz fogyni. De én egy picit megnövelném azt az 1100-at, szerintem simán lehet az 1200 is, vagy akár 1300. Amúgy nem, most attól, hogy 1500-at eszel egyszer, nem fogsz hízni, max. nem fogsz olyan gyorsan fogyni, mintha 1100-at ennél.
2021. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
19%
Ha az autódba 21 l benzin kell a célod eléréséhez, de te csak 15-öt tankolsz bele, akkor messzebbre fogsz jutni?
2021. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

#3


Ez egy nagyon hülye hasonlat.


Ha fogyni akar akkor zabálja tele magát?

2021. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Az 1100 drasztikusan kevés.


Neked kb 1500-1600 körül kéne enned. Emellé betámasztassz egy óra sétát vagy 30 perc futást, esetleg 1-2 óra bringázást, akkor simán lesz 2-300 kcal amit elégetsz, de lesz energiád mindehez.


Ha túl alacsonyra lövöd be a kalóriát, csak legyengülsz, falási rohamaid lesznek, és sok savad is.


Nyilván mindenki gyors és látványos eredményeket szeretne, de a test nem így működik.


Gondold át, az edzés se ilyen, ha 0 állóképességgel beállsz a testépítők közé és elkapod az 50 kilós tárcsákat, nem fogod magad pik-pakk kipattintani, hanem sérved lesz, szalag szakadásod, meg utálni fogod az életed.


Szépen lassan, magadat nem kínozva indulj neki a fogyózásnak, ami inkább életmódváltás, mintsem gyors "sebtapasz a lőtt sebre".


Gondolom hirtelen rájöttél, hogy atyagatya, itt a tavasz, hamarosan lekerül a nagykabát, 1 hónapom van 20 kilót ledobni...

Ez nem lesz meg. Kb Novembert tűzd ki mint célt, és mondjuk 8-10 kiló fogyást addig.


Teszteld, hogy neked mi a fenntartható. Milyen ételek a mumusaid? Pizza? Fagyi? Csokoládé? Sült krumpli? Csipsz?


Találj ezek helyett olyasmit, ami tartható alternatíva. Pl Csoki->fekete csoki

Fagylalt->fagyasztott gyümölcs

Csipsz -> rice cake, szárított fodros kel

Sült krumpli-> édesburgonya, minimális olivaolajon, sütőben


Van olyan egészséges kaja amit szeretsz? Pl rántotta, lazac, avokádó, (fehérjés) palacsinta, egzotikus gyümölcs?

Használd ezeket jutalomként. Pl ha heti 6 napon edzettél, Vasárnap reggelire avokádós piritós lesz.


A makrókat is figyeld, pl szénhidrátot könnyű túltolni.

Esetleg tölts le egy alkalmazást, és írd, hogy mikor mit eszel, mennyi vizet vittél be, mennyit edzettél.

2021. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kettesel és 5össel értek egyet, ugyanezeket írtam volna
2021. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Ha fogyni akar akkor zabálja tele magát?"


? Hol olvastál te ilyet?

2021. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1100? Ne legyél buta!!!!!
2021. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!