Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az miért van hogy már bűntudat...

Az miért van hogy már bűntudatom van az evéstől?

Figyelt kérdés
600 kcalon élek 3 hónapja ,már 12 kgt fogytam betartok mindent amit kell és mégis bűntudatom van enni?alig eszek és már étvagyom sincs,ha eszek kevesett dagadt disznónak érzem magam.. utálok enni ..ma le esett a cukrom és ettem egy 4 kocka csokit ...de azóta belenézek a tükörbe és ugy érzem 10 kgt hiztam..ez nagy baj?

2021. márc. 6. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagy baj... a szervezetednek a létfenntartáshoz minimum 1200 kalóriára van szüksége. Ha ezt nem kapja meg, akkor az anyagcseréd lelassul és különböző egészségügyi problémák lépnek fel.

Ez egyértelműen az anorexia kategóriájába tartozik. Ez nem normális, hogy ilyen alacsony kalória mennyiséggel kövérnek látod magad és extrém bűntudatod van minden egyes étel elfogyasztása után...

Mindenképp szakembereket (pszichológus, pszichiáter...) javaslok, ha nem szeretnél előbb-utóbb kórházban kikötni!

2021. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te?


Még mindig anorexiás vagy, ezt már két kérdéseddel ezelőtt is megmondtuk.


Hiába írod ki még 15x más és más formában, hiába írjuk, hogy mentálisan már beteg vagy, nem fogadod el (te NEM vagy étkezési zavaros!!! - így). Akkor mit akarsz?


Egyél 500-600 kalóriákat >>> éheztesd magad tovább, érezd magad szrul, aztán majd a kórházban - amikor odakerülsz - feltáplálnak.

2021. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem koplalunk mert qva egészségtelen és ha visszaállsz a sima étrendre visszahízol duplán

Másodszor ha tényleg kiírtad már ezt a kérdést nem egyszer csak más formában akkor ideje lenne elgondolkodni és pszichológus segítségét kérni akinek a segítségével kigyógyulnál ebből a betegségből

Harmadszor és ez a legfontosabb:nem szép egy szétkoplalt nő hanem undorító👀👀

Sportolj inkább és akkor nincs bűntudat de persze étkezz egészségesen ami nem koplalás de te tudod ha megfogadod akkor jó ha nem akkor nem

2021. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért van, mert a koplalástól az agyad nem kapja meg a működéséhez szükséges tápanyagokat, ezért különféle idegrendszeri problémák állnak elő.

Ugye azt te is belátod, hogy 4 kocka csokitól nem lehet kilókat hízni? Csak az elméd szórakozik veled.

A többit az előzőek leírták. Sok sikert a gyógyuláshoz.

2021. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Túl jó dolgod van, a saját testsúlyoddal vagy alapvetően elfoglalva, ahelyett, hogy értelmes és hasznos tevékenységet végeznél.
2021. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet tőle hízni? De! 2 dkg több vagyok mint tegnap ilyenkor 🥺 vissza fogok hízni 🥺
2021. márc. 7. 06:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális... senki sem fog neked igazad adni, teljesen mindegy hányszor írod ki újra a kérdést, jobb ha ezt megérted. Vagy elmész szakemberhez vagy hamarosan kórházba visznek.
2021. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2 dkg.... az konkrétan egy korty víz. Kérlek lásd be, hogy ez beteges. Teljesen normális, hogy ingadozik az ember súlya, akár kilókat. És nem, ettől nem hízol vissza.

Továbbra is csak azt tudom, tudjuk mondani, hogy kérj segítséget. De szerintem te is kezded érezni, a #betegség alapján. Igen, ez már betegség, nem fogyókúra. Gondolom nagyon fiatal vagy, a szüleiddel beszélj először, bár nem is értem, hogy nem látják még a problémát.

2021. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet látják csak nem tudnak mit tenni ha ő nem érti meg hogy baj van és lesz is ha nem próbál meggyógyulni.Nem mehetnek el helyette a szülők az orvoshoz ez a baj
2021. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért van, mert egészségelen a kapcsolatod az ételekkel. Táplálkozási zavarnak hívják. Nem vicc. Menj pszichológushoz. Az anorexia is egy táplálkozási zavar, ami az ember fejében van. Ott kell rendet rakni.
2021. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!