Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Életmódváltással, sporttal...

Életmódváltással, sporttal fogytam már nyolc kilót. Tegnap délután azonban ettem banánt, tésztàt, pogácsát, narancsot, joghurtot. Névnap volt, túlettem magam. Elrontottam mindent ? Irtó bűntudatot van, mit tegyek ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 08:24
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Nem rontottál el semmit. Hetente egy csalónap belefér (oké, most ezt kicsit túlzásba vitted, de semmi gond). Folytasd az eddig követett étrended, és mimden rendben lesz.
2021. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat. Hát...ez nagyon túlzás volt. Ha kiszamolom, talán ezer plusz kalóriát is megfaltam... Hogy fogom ezt elégetni, egész nap futni kéne ehhez. :(;
2021. márc. 19. 08:31
 3/16 anonim válasza:
100%
Dehogy kell. Egy napra kizökkentél, de nincs semmi elrontva, ha folytatod az eddigi étrendet és sportolást.
2021. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Nem csinálok többé ilyet. Nem is éri meg. A gyomrom is olyan rossz, érzem, hogy túlterheltem, nincs ez már megszokva. És lelkileg sincs jó hatással rám.

:(

2021. márc. 19. 08:46
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne pörögd ezt túl. Néha lazítani nem hogy nem baj, de kell is. Egyrészt, hogy mentálisan ne legyél ennyire görcsös, másrészt a ch hintáztatás létező dolog, ami még segít is a fogyásban. Minden héten mondjuk szerintem picit túlzás ilyen napot tartani, de ez ízlés, alkat kérdése. 2-3 hetente viszont biztos, hogy belefér, konkrétan a fitness modellek, testépítők is iktatnak be ilyet a diétájukba.
2021. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én elég szigorú diétán vagyok, de a banán még nekem is belefér.


A kenyér meg a tészta már kevésbé, de egy naptól még nem hízol el.


A számításokat végezd el mielőtt eszel, így kevésbé lesz valószínű a túlevés.

2021. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szintű bűntudat sem egészséges, ezzel azért vigyázz. Dehogy kell emiatt egész nap futni. A banán, narancs, joghurt nem is "egészségtelen" kaja, egy tésztás étkezés és pár pogácsa pedig majd' mindenki diétájába belefér. Semmit nem rontottál el vele. És emiatt nehogy ma éheztesd magad, sokkal rosszabbat teszel!
2021. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De akkor általában mennyit és mit eszel egy nap, csak hogy lássuk nem koplalod magad, mert akkor szoktak ekkora bűntudatot érezni a emberek. (Nem gonoszkodásból írom.) Ja és megvonni magadtól finom dolgokat nincs értelme. Csak a nasikat mértékkel kell enni. Fogyás szempontjából bármit ehetsz amíg deficitben vagy fogyni fogsz. Viszont nagyon fontos hogy egészséges ételekből egészséges idő alatt add le a kilókat. Felesleges az önsanyargatás.
2021. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A banán és a narancs szuperegészséges ételek, minden nap kéne enned őket, nem pedig bűntudatot érezni miattuk. 1 napon amúgy sem múlik semmi..
2021. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon rendesek vagytok, mindenkinek nagyon köszönöm. Elmentem futni, de csak kicsit többet, mint szoktam. Ezen már nem kínzom akkor magamat, nincs értelme, viszont tényleg nem csinálok ilyet többet, mert azóta sem jó a gyomrom.

Reggeli : 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér, csirkemell sonka. Egy deci laktózmentes tej.

Tízórai : egy alma, ég szelet puffaszott búzaszelet, egy kiskanál túró.

Ebéd : leves ( minden nap ! ) Csirkehús, kis rizs, zöldségekkel.

Uzsonna : egy zsírszegény joghurt , fél narancs, egy kanál főzelék, vagy túró.

Vacsora : hal zöldségekkel, vagy két szelet sonka zöldségekkel.

Nem tudom, kihagytam - e valamit, ez van általában.

2021. márc. 19. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!