Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A kalóriám jó, a makróim nem...

A kalóriám jó, a makróim nem jók, mit eredményezhet ez?

Figyelt kérdés

Tegnapi napon nemigen volt időm főzni, így a fagyasztóban lévő hamburgert és sült krumplit ettem. A kalóriakeretemet nem léptem túl, a krumpli miatt viszont sajnos jócskán túlléptem a ch-keretemet, fehérjém viszont nagyon alacsony volt. Egy óra mozgással ledolgozhattam volna, de nehéz napom volt, sajnos nem tornáztam.


Ilyenkor megállhat a fogyás?



2021. márc. 24. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy napon nem múlik semmi.

Másrészt meg a kalóriák számítanak többet, nem kell semmit lemozogni!

2021. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap nem számít. Ha kalóriahiányban vagy, mindenképpen fogysz.
2021. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
A sült krumpli nem a krumpli ch tartalma miatt, hanem a bő olaj miatt rossz, amiben sül. Ha nem lépted túl a kalória keretedet, akkor mi a baj? Mit akartál ledolgozni?
2021. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
10%
Én napi 400 kcal-on napi 30-40 dkg-ot fogytam. 500-on már csak 10-et
2021. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Nincs semmi gond ezzel, ha csak néha fordul elő. A ch hintáztatás egyébként ismert dolog, nem is hat hátrányosan a diétára, ha jól van időzítve. Szóval nincs semmi gond, vagy nagy hiba. Folytatod tovább rendesen, és kész. Azért az sem teljesen normális mentálisan, ha az ember egy extra kimerítő nap után még azon aggódik, hogy nincsenek rendben a makrók, vagy aznap kivételesen kicsit többet evett, vagy nem tudott edzeni, vagy nincs meg a lépés száma. 1-1 ilyen leterhelő napon full rendben van, csak rendszert nem szabad belőle csinálni.
2021. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!