Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tényleg ennyi lenne az alapany...

Tényleg ennyi lenne az alapanyagcserém?

Figyelt kérdés
20 éves, 192 centis, 103 kilós fiú vagyok, néztem már több alap anyagcsere kalkulátort, és szinte mind ilyen 2200-2250 körüli értéket adott meg. Szeretnék fogyni és elkezdtem számolni a kalóriákat, és ha csak az ezt az értéket eszem meg, nekem az is kielégítő, nem éhezem. Igazából a gond azokkal a napokkal van amikor becsúszik egy kis alkohol, vagy valami magas kalória tartalmú kaja, és akkor el is engedem az egészet inkább. Ha több önfegyelmem lenne és ezeket elkerülném akkor ezzel a 2200-2300 körüli értékkel fogynék? Kicsit soknak tűnik az alapanyagcserére, mellette edzek is itthon heti 4-5x, és próbálok viszonylag aktívan is élni.

2021. márc. 29. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Jól megnőttél, szüleid mekkorák?
2021. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen méretekkel, és aktív életmóddal könnyen lehet, hogy nálad a 2200 körüli napi kalória fogyást eredményezne. Indulásnak szerintem jó, aztán majd meglátod. Ha kell, majd korrigálsz kicsit. Havi 3 kilónál többet ne fogyj!
2021. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Apa is ekkora volt még fénykorában, de már megy össze😅. Anya meg 165
2021. márc. 29. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetetlen, nem értem ezt hogyan sikerült összehoznod🤦‍♀️
2021. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!