Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csalónapot tartottam és azt...

Csalónapot tartottam és azt hiszem eléggé túlzásba vittem szerintetek mennyire fogja akadályozni a fogyást?

Figyelt kérdés
Már csinálom egy ideje ezt a kalória számlálást és ma volt a szülinapom. A gond, hogy én kértem anyát, hogy ne legyen torta meg különleges kaják stb, de sajna mégis volt.. Azt mondta hogy ma legyen ilyen csalónapom mert megérdemlem ha már szülinapom van. A helyzet, hogy az alap szükséglettől 1300-al több kcalt ettem... Még csak nem is mondanám, hogy zabáltam mert nem, egyszer se ettem tele magam rosszul létig csak olyan kaják, sütik voltak, hogy mit ne mondjak nem épp diéta barát. Borzalmasan érzem magam mert most vissza gondoltam, hogy miért is kezdtem el és hogy eldöntöttem, hogy nem lesznek ilyenek és most mégis... Szerintetek nagyon gáz így ez a kalória bevitel? Mennyire befolyásolja az "eredményeket"? Egyébként max. 4-5 kilót szeretnék leadni, de nincs nagyon baj az alakommal csak azért látom, hogy van pici felesleg, talán nem túl látványos, de azért ott van.

2021. ápr. 3. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, holnap megint tartod magad a tervhez és kész, ha ennyire rágörcsölsz, csak lelkiismeret furdalásod lesz bármikor is kicsit túl lépés, nem kell ilyen "mániákusan" gondolni ezekre a számokra. Bumm ettél egy jót, örülj neki, holnap új nap ennyi, semmit nem rontottál el vele.


És boldog szülinapot! :)

2021. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia én hetente tartok 1 csalónapot, ilyenkor 3000-3500kcalt szoktam enni, a többi napon 1500-1700-at.

Szóval semmi bajod nem lesz ne aggódj nem fogsz hízni még egy dekát se, holnap lehet többet mutatna a mérleg pár dekaval de ezzel nem kell törődni!

Nagyon Boldog születésnapot! 🥰

2021. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És nem lennél boldogabb, ha most egy kicsit nem ezen agyalnál, hanem élveznéd a születésnapodat? Sokat ettél, oké, de megéri, hogy emiatt borzalmasan érezd magad? Szerintem nem. Holnap folytatod, a világon semmi nem fog történni. Boldog születésnapot!
2021. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Huh most azóta sikerült lenyugodnom sajnos én olyan vagyok hogy simán bepánikolok felesleges dolgokon, de mostmár minden oké😅 Nagyon szépen köszönöm a kommenteket, visszagondolva tök jól éreztem ma magam csak így este jött elő a lelkiismeret furdalás.
2021. ápr. 3. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. A csalás miatti szorongás rosszabbat tesz mint az a pár falat torta!
2021. ápr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha mostantól nem minden nap csalónap, semmi bajod nem lesz. Én havi 1x tartok ilyet, nekem ez így bejött. Havi 1 nap eszem ami jól esik a régi kedvenceimből. A többi nap tartom azt az új életmódot amit kialakítottam magamnak 2 éve és nagyon szeretek:)
2021. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot!❤

Én amúgy is szoktam ilyen napokat tartani,akár heti többször is amikor kicsit elengedem magam és nem figyelem a kalóriát. Egyrészt nem akarok gyorsan fogyni, és még segít is mert utána jobban megy és a fogyás is jobban megindul

Szóval semmi gond,nem rontottál el semmit,csak így tovább:)) néha belefér

2021. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én anorexia-bulimia recovery okán naponta legalább 3000-3500 kcalt eszek meg már két hónapja, és így híztam eddig 5-6 kg-t (és annyira örülök neki, végre ismét élek, és tudok enni).


Egy nap alatt maximum a vizet köti meg picit a szervezeted, meg a salakanyag ad "pluszt".

2021. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én azt vettem. észre, hogy a csalónapok jót tesznek. másnap ilyenkor mindig edzek egy nagyot, de pszichésen is ad egy lendületet, utána könnyebb tartani a normál étkezést. Az más kérdés, hogy én világ életemben édességfüggő voltam, és rám nézve egy egész csalónap már veszélyes 😀 könnyen ki tud billenteni. úgyhogy most már inkább csaló étkezéseket szoktam csak.
2021. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!