Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy fogyhatok le combról?

Hogy fogyhatok le combról?

Figyelt kérdés
Múlt év óta rengeteget fogytam a HASAMRÓL ami meg is látszik, de a lábamról pedig semmi nem jött le. Engem is zavar és szerintem a környezetemet is. Olvastam hogy nincs olyan hogy helyi fogyás de valahogyan még is le szeretném varázsolni. Szerintetek hogyan csináljam?

2021. ápr. 8. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Próbáld meg az abrakadabrát! Ha az nem segít, akkor a jó öreg hókuszpókuszt!
2021. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, hogy vízmegtartást produkálsz valami miatt? Van allergiád?
2021. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
A combrol a legjobb megoldás a gugolás utána lépcsőzés majd kitörés(jobb lábad előre lépsz sípcsontod függőleges,combozd vizszintes, bal láb hátra sipcsont vizszintescomb hátra pár fokban eltér a függőtöl. Ebből a pozicióbol felugrik és lábat vált. Ebből csinálj nagyon sokat, akár kissebb sulyzó is lehet nálad. Még a kerékpározás nagyon jó,de az ismot is épít és nem lesz vékonyabb csak szálkásabb!
2021. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez alkati kérdés, ha a súlyod rendben van, akkor barátkozz meg a vastagabb combokkal, amennyiben van még felesleged, akkor további fogyás segíthet (mindig a legproblémásabb területről megy le legkésőbb).
2021. ápr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ismerősi körben láttam ilyet. A hölgy elérte a cél testtömeget, de nem arányosan. Tovább fogyott, és a kérdéses területről is lement a felesleg. Ezek után sporttal, több kalóriabevitellel kitűnő alakot formált magának.

Megjegyzem, nem tudom, hogy ez mindenkinél beválik-e. Vagy ahogy a fentiek írták, allergia, vízmegtartás, stb. mennyire befolyásolja ezt.

2021. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Amiket a 3-as írt, azok pont vastagítják a combot.

A váltakozó intenzitású futás, futás-gyaloglás felváltva végezve segíthet.

2021. ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Vannak allergiás tüneteim úgyhogy az orvost meg fogom látogatni ezzel. Van rajtam még felesleg úgyhogy folytatni fogom a mostani fogyókúrámat. Mennyi futást/ gyaloglást ajánlotok? Szabad időmben taposó gépezni szoktam. Az mennyire ront vagy javít a helyzeten? Nem szeretnék ennél is vastagabb lábakat
2021. ápr. 9. 10:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Ritkán megy onnan zsír, ha még többet fogysz, kint lesznek a bordáid, vékony derekad lesz. Nem feltétlenül esztétikus.

Én nagyon ajánlom a non-invazív eljárásokat, mint a kriolipolízis (zsírfagyasztás), kavitáció vagy lézer, ezek a kis rásegítések rengeteg centit levisznek az emberrel megfelelő kalóriadeficit és testmozgás mellett (egyébként a krió mellé mozgás sem kell).

2021. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8/8 köszönöm szépen! A felsőtestemen nagyon látszódnak a csontok és nem túl egészséges módon. Köszönöm hogy szóltál erről majd utánna nézek
2021. ápr. 10. 16:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugy h folytatod a dietat es az edzest. Nem te dontod el h honnan fogysz hanem a genetikad es a nemed. Van h full eres szalkas vagyok de a derekamon van meg par deka. De ha folytatom es tartom az etrendet az is sorra kerul
2021. ápr. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!