Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kb mennyi kalória lehetett?...

Kb mennyi kalória lehetett? sétával lehet korrigálni, vagy mindenképp hízok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem fogyózni 168 cm vagyok 80+ kg, és nyárig nagyjából 70 kgra szeretnék lemenni, vagy ameddig sikerül, csak fogyjak :)


Ma ettem egy kis párolt zöldséget, egy darab mustáros lazaccal, kb egy kis arasznyi hosszú rudacska lehetett, és ettem a nosztalgia kiflit, anyáék minden hétvégén hoznak, és nem bírtam megállni, pedig annyiszor kértem hogy ne ilyet hozzanak, imádom

és még ettem egy riso tejberizst, mogyorósat


Tudom, nem volt egy diétás menü, szerintetek nagyon elszálltam kalóriákkal? Még tervezek sétálni 7-8 km-t


2021. ápr. 10. 12:01
 1/7 A kérdező kommentje:
19l
2021. ápr. 10. 12:01
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Fogalmad sincs, mennyit eszel, és még azt sem tudod betartani. Így nem fog menni.
2021. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A diéta nem azt jelenti,hogy csak nyers/párolt zöldséget lehet enni.A séta csak jót tehet.Azért remélem még fogsz enni valamit a mai nap folyamàn.
2021. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam.Nem lehet így megmondani hogy hány kcal.De ha a zöldség max 150,lazac legyen 200,kifli 200-250,tejberizs is max 200,tehát sacc per kb 800.
2021. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tejberizs 220 kalória, a kifli sem több 300-nál, de szerintem annyi sem. Ennyitől nincs, aki hízna.
2021. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éhezteted magad, és fogyni fogsz, persze, csak nem egészségesen.
2021. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mindegy végül bezabáltam úgyhogy nem "éheztem"
2021. ápr. 12. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!