Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez így jó súlyt tartani?

Ez így jó súlyt tartani?

Figyelt kérdés
Január óta 20 kgt fogytam jelenleg 63 kg vagyok és 171 cm.. Tartom a kalória deficitem amit minden 4.nap kicsit megszegek 200 kcalal.. Napi 700 kcalal fogytam le ami elég volt nekem bárki bármit mond.szerintetek ez jó súlyt tartani? Hízni semmiképp nem akarok!! Tanácsokat kérek!

2021. ápr. 11. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Persze tökéletes. Te tényleg ilyen buta vagy? Idővel majd jönnek a tápanyag és vitaminhiány tünetei, szépen kihullik a hajad, leépülsz, ha elég ideig kitartasz, majd jöhetnek a falási rohamok és a dupláját hízod vissza. Ez a tested alap működéséhez szükséges energiát sem fedezi. De csináld csak, majd megtanulod a saját károdon.
2021. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretném már emelni a kaloriam fokozatosan.. De nem merek, félek tőle! Néha rám jön az édesség hiány már 2 naponta merek enni valami kis csokit vagy 2 db Győri édes kekszet de akkor meg is nyugszik a szervezetem :) szerinted hogy kezdjem el növelni? Fokozatosan szeretnék mindent!!
2021. ápr. 11. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon lassan fokozatosan, egészségesebb, teljesértékű ételekkel:)
2021. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Amellé a 700kcal mellé netalántán még edzettél is valamit?
2021. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Ajjajj. Ilyen kalóriahiányos állapotban lenni hónapokig szerinted egészséges? Ha folytatod kb. az lesz, amit az #1-es írt. Ha pedig visszatérsz az eredeti étkezési szokásaidhoz rohamosan vissza fogsz hízni. 2021-ben még mindig nem tudják az emberek, hogy hogy működik a fogyás, szomorú :( Először azt hittem napi 700 kcal deficitben vagy, erre kiderül annyit viszel be egy nap alatt... Tanácsolom, hogy kezdj el egy normális diétát, a te egészséged érdekében.


"elég volt nekem, bárki bármit mond." Nem, nem volt elég neked, ezt étkezési zavarnak hívják :)

2021. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, ja és MAX 500- kalória deficitbe legyél!!
2021. ápr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!