Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sokat ettem tegnap?

Sokat ettem tegnap?

Figyelt kérdés

1500 kalóriát ettem, de 20 percig kézi súlyzóval gyakorlatokat csináltam itthon. Ennél kevesebbet sajnos nem sikerül ennem. Csirkemellből, banánból, rizsből, illetve zöldségekből jött össze.


156cm / 70 kg / 21 éves lány


2021. ápr. 13. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Az a 20 perc kézisúlyzós edzés semmit nem ér zsírégetés szempontjából.


Egyébként nem ettél sokat, pont eleget, hogy ne halj éhen.

2021. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ez nem sok, ne aggódj miatta, egyáltalán nem ettél sokat.
2021. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

10 kg-val vagyok nehezebb nálad, és én 1500 kcallal fogyok, elég sokat.

Úgyhogy nem, nem ettél sokat.

2021. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Laylah ***** válasza:
32%

4.: én pedig 15 kilóval vagyok nehezebb a kérdezőnél, mégis hízok 1500 kcal-tól (nyilván nem egyszeri alkalomtól, de minden nap ennyit evéstől igen).

Sok mindentől függ, pl. az anyagcsere gyorsaságától, a napi általános mozgás mennyiségétől, esetleges betegségektől, stb., nincs kőbe vésve, hogy ennyi kilóra ennyi a megfelelő bevitel.

2021. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

#4es


Akkor te vagy nagyon rosszul számolod a kalóriáidat, vagy valami elég komoly betegséged van. 1500 kcal-tól egy kisebb termetű óvodás hízik.

2021. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*#5ös, bocsi.
2021. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Laylah ***** válasza:
35%
Nem számolom rosszul, 4 éve csinálom kisebb-nagyobb kihagyásokkal, mindent pontosan, grammra mérve MyFitnessPal-ban, nem kalóriabázissal bohóckodva. Egyszerűen ez így működik nálam. Betegségem nincsen, viszont picit lustább az anyagcserém, ülőmunkát végzek és nem sportolok. 1450 kcal-nál tapasztaltam ki azt a határt, ami felett már inkább feljönnek a dekák, mint lemennek vagy tartom a súlyt. Mint írtam, egyszer-egyszer belefér, de hosszú távon ez nekem már sok. Azért pedig, mert nekem ez a személyes, hosszú távú tapasztalatom, felesleges lepontozni, mert attól még így marad... és közel sem biztos, és nem is mondtam, hogy másnak is így van. Csak arra utaltam, hogy nincs egy kőbe vésett táblázat, hogy ennyi kilóval ennyit kell enni.
2021. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én ennyi energiával állandóan éhes voltam még régebben. Pocsék volt, soha többet nem ennék ennyit.
2021. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!