Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Normális ha nem mozdul a mérleg?

Normális ha nem mozdul a mérleg?

Figyelt kérdés

Jó pár hónapja fogyózom,és jól megy,átlagban megvan a heti -1kg.

4-5 napja lejjebb vittem a kalóriát, gondoltam megnyomom kicsit ezt a fogyókúrát...1000 kcalt eszem már csak,sőt egyik nap 800 volt,de 4 nap alatt semmi nem ment le :( már így is bűntudatom volt először az 1500-nél,majd az 1200-nél,majd már az 1000-nél is,erre csak rátesz,hogy nem ment le pár száz g sem,csak azt érzem tehén vagyok 1000-el is :( nem fog most megjönni,és lenne még miből lemenjen,akkor miért,ez is sok?


2021. ápr. 19. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Miért vitted le a kalóriát,bedől az anyagcseréd,és tényleg nem fogsz fogyni. Esetleg sportolni kellene inkább,ahelyett,hogy éhezel.
2021. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ne legyél türelmetlen
2021. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
91%
Akkor nem fog lemenni a súlyod ha nem eszel, pont hogy figyelni kell mit eszel, és sokszor, de kevesebbet, több zöldséget gyümölcsöt kell enni, és a húsokat se szabad kihagyni, csak mértékkel, mert szükség van a fehérjére, egyél egészségesen és sportolj, egyél mértékkel, ne keveset, de sokat se, keress valami megbízható alkalmazást vagy honlapot ami segít az étrendedet elkészíteni. És ne legyél türelmetlen, nem egyik percről a másikra fog lemenni a súlyod. Ha nem eszel rendesen akkor a szervezeted tönkre megy és rosszul leszel, szédülni fogsz nagyon sokat, hányingered lesz, nem jó dolog ez, nem érdemes játszani az egészségeddel, később mégnagyobb károkban is részesülhetsz ha elveszed magadtól a tápanyagot.
2021. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Én ha túl keveset eszek nem fogyok. Amint megemem a kalóriabevitelt normál tartományba megindul a fogyás. Elmagyarázni nem tudom a biológiai okát, talán a tested ilyenkor azt érzi éhezel veszélyhelyzet van, emiatt azt a keveset is amit megeszel raktározza és nem a fogyás 'kapcsolódik be'

Lényeg hogy nem szabad ilyen 1000 meg 800kcal kat enni max 1-1 napig ha mondjuk előtte többet ettél mint kellett volna vagy hasonló

2021. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
87%

Ha keveset eszel, a szervezeted átkapcsol éhezőbe.

Mivel nem adod meg neki amit kell, minden étkezésből raktároz, hogy legyen miből a következő éhezésnél fent tartania magát.


Az ilyen és effajta diéták a legrosszabbak.

Nemhogy súlyt veszíteni nem fogsz, de leépül az immunrendszered és beáll a jojo effektus.

2021. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon rossz ötlet úgy fogyni, hogy éhezteted a szervezeted. Hozzá fog szokni, és nem fogsz annyi energiát felhasználni. Ez nehezíteni fogja a fogyást, meg is állhat. Nem szabad egyre kevesebbet és kevesebbet enni.

A fogyáshoz nem koplalni kell. Épeszű ember nem is bírja elviselni, és hónapok koplalása után, ha elkezdesz többet enni, rohamtempóban vissza fogsz hízni, akár többet is, mint amit leadtál.

2021. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!