Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Rémesen sokat és egészségtelen...

Rémesen sokat és egészségtelenül ettem ma? (súlytartás, stressz)

Figyelt kérdés

Stresszes vagyok, így reggel meg akartam ajándékozni magamat egy jó nagy, sokáig iszogatható kávéval és péksüteménnyel. Végül egész nap hülyeségeket ettem. :( Ráadásul be is vagyok zárva covid miatt még jövő hétig, így a Netpincér szabta meg a lehetőségeimet... Úgy érzem, feleslegesen költöttem el sok pénzt értelmetlen dolgokra.


Reggeli:

- croissant lekvárral

- Starbucks tall latte cukor nélkül


Ebéd:

- 2 db banános krémtúró

- 1 csomag diákcsmege (100g)


Uzsonna:

- fehérjeturmix


Vacsora /McDonald's/:

- 1 hamburger kis krumplival

- 1 csibeburger kis krumplival

- 0.25l narancslé

- ketchup


Még van egy mekis almáspitém, nem biztos, hogy meg fogom enni. Almát biztosan fogok enni, mert hajnalig fogok dolgozni egy határidős munkán, és éjszaka mindig megkívánom.


Nagyon rosszul érzem magamat emésztésileg. Semmit nem mozogtam a napokban, karanténban vagyok.


10-es skálán szerintetek mennyire volt borzalmas ez a nap? Súlyt tartok egyébként, aztán majd júniusban le szeretnék adni 2 kg-t, ami feljött nemrég.


172 cm / 62 kg / L



2021. ápr. 30. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen utána tudsz nézni hogy hány kcal van ezekben. Kivéve a croissant
2021. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
83%
Ha diétázol, a Mcdonaldsnak a 300 méteres körzetébe se menj. Még a salátájukban is 306 kalória van (nem kitalált szám, nézz utána nyugodtan)
2021. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nagyon egészségtelen ételek, de ha a többi nap jó, akkor emiatt nem dől össze a világ. Fehérje port miért szedsz, ha még csak nem is edzel?
2021. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most nem szedem, csak van itthon, mert maradt még az edzősebb időszakból egy nagyobb kiszerelés. Édességvágy miatt ittam, mert csokis-édes ízesítésű, és más már nem volt itthon, ami ezt kielégítette volna.
2021. máj. 1. 00:05
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, igazából csak ki akartam írni magamból a dolgot (+ számot vetni arról, mit is ettem), olyan frusztráltra sikerült ez a nap.
2021. máj. 1. 00:06
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem az a baj, hogy sokat ettél, hanem hogy szar dolgokat. Semmi baj, nem ezen fog múlni. Én a helyedben ma tartanék egy 20-24 órás böjtöt, sok zöldteával és vizzel és ìgy szépen rendbejön az emésztőrendszered. Aludj egy nagyot és jógázz! Minden rendben lesz! 😌🧘🏼‍♀️
2021. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az égvilágon semmi nem történt. Folytasd úgy, mint eddig.
2021. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb 2500 kcal,egyáltalán nem vészes
2021. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én minden nap így eszek, 59kg és 177cm, és nagyon sovány :D
2021. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!