Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek jól fog menni a...

Szerintetek jól fog menni a fogyás úgy, hogy reggel eszek 10 körül 100-200 kaloriát 4-5 körül meg 8-900-at és ez a két étkezésem lenne?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2021. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon nem, szenvedsz vele egy pár napig aztán egyszercsak rád fog törni egy falási roham és több jön vissza

Egyél reggel 200-at, utánna fő étkezésnek 600-at (ezt akár szét is szedheted kettőbe 2-3 óra eltéréssel) és vacsorára a maradékot.

Délután nassolni bedobhatsz egy narancsot vagy banánt hogy ki bírd estig

2021. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az 1000-1100kalória, az marhára kevés. Vannak fent kalóriakalkulátorok, amelyek kb-ra kiszámolják neked hogy mennyi kell. Olyan -300kcalt érdemes leszedni belőle, többet nem nagyon.
2021. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha nő vagy és nem sokat mozogsz napközben akkor talán, de ha férfi vagy akkor vissza fog menni 100% amint rendesen enni kezdesz.
2021. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy, akkor is kevés. Pláne délutánig 100-200 kalóriával éhezni. Nem jó ötlet.
2021. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 éves kor alatt vagy, akkor elég lesz ez a mennyiség igen:)
2021. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is akarsz sokkal többet enni, szerintem 200-300 kalóriával akkor is növelheted, még az sem sok. Amúgy meg tök mindegy, hogy mennyi kalóriát mikor viszel be (szerintem, javítsatok ki, ha tévedek), lehet a kalóriamennyiséget akár 5, de akár 3 alkalomra is bontani, nem számít szerintem. Mondjuk szerintem a napi 2 étkezés elég kevés, én csak úgy tudom elképzelni, hogy annyit egyek, hogy későn kelek fel, délután fele, és akkor eszek egyszer, illetve este. De egy normálisabb pl. reggel 8-9-kor felkelek és este 10-12 körül fekszek le életvitelnél el nem tudnám képzelni a napi két étkezést. De ha azért eszel csak kétszer, mert szerinted az hatékonyabb, mintha többször ennél, akkor hagyd abba, mivel nem számít sokat, hogy 2x vagy 5x eszel.
2021. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Praktikusság szempontjából a napi két étkezés szerintem nagyon jó ötlet. Sokáig nem enni a legtöbb ember számára sokkal könnyebb, mint többször enni, de nem jóllakni.


Az éhség ugyanis nem úgy megy működik szerencsére, hogy nő nő nő és aztán elviselhetetlen lesz, hanem néha előjön erősebben, aztán elmúlik, akár el is felejti az ember ha valamiben nagyon elmerül.


Viszont amikor eljön az étkezés az alacsonyabb napi kalóriabevitel ellenére is egy tisztességes mennyiséget meglehet enni, jóllakik az ember. Ez a rendes jóllakottság pedig mentálisan nagyon sokat számít, a hosszútávú fenntarthatóság tekintetében.


Viszont a kalóriabeviteledet én is kevésnek tartom, azt gondold újra mindenképpen :) . A kevesebb kalória nem jobb mint az optimális.

2021. máj. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Élsz még kérdező?
2021. máj. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!