Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2 naponta csaló étkezés...

2 naponta csaló étkezés fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
5 hónapja szigorúan 650 kcalt ettem sikerült fogynom 25 kilót jelenleg 171/57,2 kg vagyok az elmúlt egy hétben két naponta csinálok egy csaló étkezést viszont a súlyom nem csökken hanem stagnál! Akkor ez így megfelelő lehet súlyt tartani? Vagy elkezdhetek hízni így? Segítsetek légyszi!

2021. máj. 15. 19:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Napi 650 kcal? :O ez borzasztó kevés, nem éheztetni kell magad, hanem rendesen étkezni.. így tönkreteszed magad.

Napi 1200 kcalt tarts, és nem fogsz hízni.

Csaló étkezés alatt mit értesz?

2021. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ki váltok egy étkezést pl ma egy pizza volt 2 napja egy péksuti 😊 de amikor csalok a másik 2 etkezesem fogyokurás! Utánalevő nap szinte nulla ch! Szóval nem eszek eszetlenul most sem!
2021. máj. 15. 20:10
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Pont azért eszel eszetlenül, mert ennyire keveset eszel. De majd rájössz. Most még kétnaponta csaló étkezés, aztán majd eljön, mikor nem tudod abbahagyni, mert éhezik a szervezeted.
2021. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Képzeld el nem eheztem sose :) mindenből jutott :D
2021. máj. 15. 20:32
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem eszetlenul eszek!!! 2 naponta tartok Egy csaló étkezést ami annyit takar hogy saláta helyett mondjuk ma ettem pizzát 😉
2021. máj. 15. 20:33
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Elég nagy a fogalomzavar.

1) Jól belőtt étrend mellett nincs szükség csalónapra/csalóétkezésre, mivel nem fog utána sóvárogni az ember.

2) 650 kcal mellett vagy nagyon lelassult az anyagcseréd, ezáltal megvédte a tested a lebontástól, vagy ha nem lassult le, akkor a leadott tömeg fele izomból ment le. Egyik opció sem jó. Ilyen testsúllyal állj be mondjuk napi 1500 kcal-ra. Ha nem fogynál vele, akkor vagy rossz az étrended, vagy pajzsmirigy alulműködésed van.

3) Nincs fogyókúrás étel. Csak az adott étel tápanyagtartalma számít, és hogy mennyit viszel be belőle.

A kérdésekre válaszolva: napi 650 kcal-t viszel be + naponta tartasz csaló étkezést, tehát akkor az össz kalóriamennyiség amit beviszel az úgy 800-1000 ezer körül van? Ha igen, akkor nem, ez nem jó súlytartásra, mivel ha úgy működne a szervezeted ahogy kellene neki, ezzel fogynod kellene. Akár hízni is elkezdhetsz vele, ha nagyon drasztikusan lelassul vele az anyagcseréd. De ez elég szélsőséges eset ilyen kcal érték mellett a te testsúlyoddal.

2021. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem mindennap csalok 2 naponta egy étkezést csalok! A többi napon illetve a többi etkezesem csirkemell illetve saláta szokott lenni! Napi 650 kcal.. Minden 3. Nap eszek valamit amit szeretek pl reggelire nem fehérjét eszek hanem egy kakaós csigat.. Így értettem, vagy ebédet váltok ki egy pizzara!
2021. máj. 15. 20:44
 8/21 anonim ***** válasza:
Szénhidrátot miből viszed be?
2021. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És akkor természetesen nem 650 hanem több.. De a többi napon tartom szigorúan!
2021. máj. 15. 20:46
 10/21 A kérdező kommentje:
Általában zöldségekből vagy alma! Illetve burgur vagy barna rizs :)
2021. máj. 15. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!