Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyókura alatt natúr joghurt...

Fogyókura alatt natúr joghurt / gyümölcs ?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy fogyókura alatt kerüljük a gyümölcsöt a gyümölcscukor miatt és a tejterméket a tejcukor miatt.


Ez mennyire igaz ? Natúr joghurtot lehet enni ? És a gyumolcs/tejcukor mennyire hátráltatja a fogyást ?


Ha nem okoz gondot akkor kb hany gramm a megengedett ?


Egyébként 0g cukrot viszek be , csak amibe természetes cukor van annyit.



2021. máj. 25. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
A kalóriatöbblet hátráltatja. A zsírszegény natúr joghurt kifejezetten kalóriaszegény nasi, és a gyümölcsök többsége is. A cukrosabb gyümölcsöket se kell teljesen kiiktatni, de azért ne told be kilószámra a banánt. Nyugodtan egyed, én is szoktam, semennyire nem hátráltat.
2021. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodtan lehet enni, de mértékkel. Amúgy amíg a kalóriakeretedbe beleférnek, nem hiszem, hogy hátráltatnák a fogyát. Annyi, hogy a rengeteg cukor nem tesz jót, szóval na, érdemes azért mértékkel enni, de a fogyókúrát sehogy sem hátráltatja ha bele van számítva a napi kalóriakeretedbe a joghurt/gyümölcs.
2021. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

"Egyébként 0g cukrot viszek be , csak amibe természetes cukor van annyit."

Miért, a gyümölcsökben milyen cukor van? :)

Nyugodtan lehet enni mindkettőt. Még a cukrosabb gyümölcsöktől sem kell félni. Én napi 4 banánnal is nagyon jól szálkásodtam. :)

2021. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A testnek szüksége van cukrokra, és a tejtermékekben található kalciumra, fehérjékre.


Oké, nem mindegy hogy 0%os görög joghurtot vagy házi tejszínt fogyasztassz-e, illetve hogy epret eszel-e vagy banánt és avogádót nyakló nélkül.

2021. máj. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk fehérje és kalcium elég sok minden másban is van a tejtermékeken kívül. Nem kell kizárni persze, de egyáltalán nem esszenciális.
2021. máj. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Nekem azt javasolták, hogy mellőzzem teljesen a tejtermékeket. Banánt pl csak délután 4-ig ehetek, hogy estére ne terhelje a szervezetem
2021. máj. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Azért gáz a gyümölcsjoghurt, mert több cukrot tartalmaz, mintha natúr joghurthoz gyümölcslekvárt kevernél, vagyis sok kalóriát tartalmaz.
2021. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Ezek a diéták egytől egyig fasságok. Falásrohamokhoz vezetnek.

Ha fogyni akarsz akkor is rendesen kell enni mindent, csak egyszerűen kevesebbet.

2021. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség. Senkiről nem tudok aki gyümölcsök miatt hízott volna el. Persze nyilván nem ajánlott naponta kilószámra enni, mert, bár ez nem olyan mint a finomított cukor, attól még cukor.

Tejtermék kerülése max akkor ajánlott ha allergia áll fenn.

Én kizárólag egészségügyi okok miatt nem eszem gyümölcsöt, de nem a fogyásom óta, hanem kb 20 éve. Tejtermékeket szívesen fogyasztok, sajtokkal nincs gondom, viszont yoghurtból, túróból, tejfölből, tejből már laktózmentes kell, egyéb esetben rosszul leszek. Ez ugye megint csak egészségügyi probléma.

Ha nincs velük eü probléma, felesleges elhagyni őket. A változatosság miatt még jót is tesznek az étrendnek.

2021. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem is az lenne a probléma, hogy joghurt meg gyümölcs, de olvasd már el a tápértéktáblázatát egy gyümölcsjoghurtnak. Szinte több benne a cukor, mint egy tábla csokiban.
2021. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!