Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 180 cm-hez 84 kg milyen?

180 cm-hez 84 kg milyen?

Figyelt kérdés
Amikor nekiálltam a fogyásnak (kalóriadeficittel 110 kg-ról), azt gondoltam, hogy 85-90 kg körül már teljesen jól fogok kinézni, tovább nem is akartam menni. Most sikerült lemennem 84 kg-ra, de ruha nélkül ránézésre még mindig kövér vagyok, nagy úszógumim van, a mellem is hájas. Hány kg-ig kéne lemenni, hogy eltűnjön ez?

2021. jún. 1. 15:41
 1/10 A kérdező kommentje:
A BMI szerint 73 kg körül van az ideális. Tényleg még lenne rajtam 10 kg plusz? Ha addig lemegyek, nem fogok úgy kinézni, mint egy csontváz?
2021. jún. 1. 15:43
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Edzened kéne, hogy formásabb legyél.
2021. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint erőedzésre gondolsz, vagy kardióra? Mert tudtommal az erőedzéssel sok zsírt nem égetek, csak a zsírpárnák alatt növesztem az izmomat, ami nem fog kilátszani, amíg ott a zsír. Nem jól tudom?
2021. jún. 1. 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Több izom több energiát igényel, vagy is több izommal gyorsabban fogsz lefogyni. Az igaz, hogy nem fog látszani, de utána könyebb lenne leadni a felesleget. De lehet szálkásítani is súlyzós edzéssel, sőt ez aerob edzéssel kombinálva a lehető legjobb fogyasztó módszer + nem egy formátlan valami marad belőled a diéta végén.
2021. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az izmosodás miatt írták szerintem az erőedzést, mert az izom javítja az összképet.

A BMI sem mindig pontos, az csak egy irányértéket ad, de személyenként eléggé eltérő lehet a valós érték.

Szerintem, ha még úgy látszik, hogy van rajtad miből, akkor fogyj és mellette izmosodj egy kicsit és sokat fog javulni a kinézeted.

2021. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé sok.Menj le 65-re
2021. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

187 vagyok 110-rol indultam szinten, azt hittem 80 alá nem kell majd bemenni, jelenleg 79 és úgy gondolom meg van 4-6 kiló felesleg. Heti 3 sulyzos edzes és 5km futás.


Szerintem neked, izom nélkül, inkább 70 körül kezdene látszani a várt eredmény.

2021. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 180 cm vagyok, 72-73 kiló. Pár évvel ezelőttig 60 kiló voltam. Ami most van, az nekem kicsit soknak tűnik, de alapjában véve nincs gond. Nyilván sokkal szélesebb lett mindenem (popsim, hasam, mellkasom), de a karjaim és a lábaim pl. vékonyak.
2021. jún. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
BMI alapján ezt nem lehet eldönteni. Én 190 cm 90 kg vagyok és ideális testsúlynak 84 kg-ot ír. Pedig már most is anorexiásnak néznek és mondják, hogy már ne fogyjak többet. Szóval a test arányain múlik, az összképen. Minden embernél más és más.
2021. jún. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom 182cm és 76kg, ruhában már normál és vékony alkat közt látszik, de anélkül itt-ott van egy minimális kis hájacskája. Szerintem ő neki ez a súly a tökéletes, mert még férfias, de így egészséges.
2021. jún. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!