Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sós/fűszeres kalória szegény...

Sós/fűszeres kalória szegény nasi?

Figyelt kérdés

Van ötletetek? Lehetőleg liszt, zsiradék mentes. Mindegy, hogy házi készítmény, vagy bolti, csak rengeteget lehessen belőle enni, és fűszeres legyen. Nem lenne baj, ha pl keksz jellegű lenne.

Nagyon sok édes nasit eszek (gyümölcsök, zabkása, turmixok), de herótom van már az édestől, viszont az a típus vagyok, aki unalmában eszik. Jó lenne valami, amit el lehetne csipegetni délután bűntudat nélkül 😁. (semmiképp ne zöldség, mert reggelihez is azt eszek, az ebéd meg mindig vegyes saláta) kösziiiiiii ☺️



2021. jún. 5. 21:06
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Zabchips, 50 gramm körülbelül 230 kalória, tehát nem annyira kalóriaszegény, de cserébe nagyon finom. Az ízesített abonett se rossz, egy szeletben kb. 20 kalória van, vagy rizschips,kölesgolyó. Ezeket se lehet mértéktelenül enni, de valamivel jobbak, mint egy csomag chips.
2021. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Huu én a fűszeres, sütőben sült csicseriborsot imadom:). Konzervből egy konyharuhára kiöntöm, szárazra törlöm, egy tálban befűszerezem (piros paprika, chilipehely, olasz fűszerkeverék, so-bors, igazából baaaarmi) és mehet be 200 fokra a sütőbe kb 40 percre:)
2021. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Jaj bocsi, most olvasom hogy semmiképpen se zöldség.
2021. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2-3as. Megmondom őszintén, sose ettem mèg csicseriborsót... Tudod valamihez hasonlítani az ízét? ☺️


Jól hangzik amúgy, nem ártana kipróbàlni ☺️

2021. jún. 5. 21:57
 5/19 A kérdező kommentje:

1es. Igen, ilyesmiket láttam, és szeretem is egyébként amit kóstoltam közülük, de elég magas a kalória tartalma. Igyekszem úgy össze állítani a napi menüt, hogy sokat tudjak enni, de tápláló, egészséges legyen. Ez sima pszichológia. Szeretek sokat enni, 20-30 év alatt ehez szoktam hozzá, nem véletlenül híztam meg ekkorára. Egyik napról-hétről a másikra ezen nem tudok gyökeresen változtatni. Ezért van az, hogy ugyanúgy sokat eszem, mint ez előtt, csak azt válogatom meg nagyon, hogy mit.


Nyilván túl élem, ha nem találok (lehet nem is létezik 😂) olyasmit, amire gondolok, de annyi nálam tapasztaltabb emberke van, hátha.... 😁

2021. jún. 5. 22:01
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Lidl marinated tofu. 200 ft. Pici kockákra vágod, berakod a sütőbe, és iszonyat pacek íze lesz, nem kell rá semmi, ha ezt a fajtát veszed, mert már pácolva van. Tömény fehérje, alacsony kalória.

Plusz szoktam répát, zellert, uborkát mártogatni hummuszba vagy avokádókrémbe, vagy amibe akarod, fokhagymás joghurtba.

A házi tzatziki is fincs

2021. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom mihez hasonlítani a csicseriborsó ízét. Kicsit talán a sárgaborsó és gesztenye keveréke, nem túl intenzív az íze. Ebből készül a hummusz is:). Vegyél egy-ét konzervet és próbáld ki, egyalataln nem drága. És még a fehérje is sok benne!
2021. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves Csicseriborsós! ☺️


Nagyon jó tippet adtál, ki is próbálom a napokban. Van kedvenc márkád belőle, vagy van valami, amire figyelni kell a vásárlásánál?


Köszi ☺️

2021. jún. 6. 09:35
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami: ez csak frissen, melegen kő, vagy több naposan is? ☺️
2021. jún. 6. 09:38
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Lidlben veszünk Freshona márkájút. Hát több naposan nem próbáltam még ezt a befűszerezetett, mert annyira finom, hogy rögtön elfogy:D
2021. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!