Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A cukrászdai fagyiban mennyi...

A cukrászdai fagyiban mennyi kalória van kb?

Figyelt kérdés

Ha egy gömb 5dkg, és valami csokisabbat (mondjuk nutella/csokis keksz/túró rudi/vörös bársonytorta) választok, akkor az az egy gömb kb. hány kalória? Tudom, hogy pontos értéket senki sem tud mondani, de érdekelne, hogy ti mennyire tippelnétek.

Valamint az is érdekelne még, hogyha mondjuk egy bolti csokis jégkrémen nézem meg, hogy mennyi kalória van benne, akkor az a fagyizós kalóriától nagyon eltér vagy valamennyire lehet rá vonatkoztatni?



2021. jún. 6. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy gombóc ilyen csokis, nullás jellegű olyan 150-200 lehet. Például egybolti csokis jégkrém 180 körül van, legalább is egy kisebb Magnum-a dupla csokis asszem 170-180.
2021. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven nincs annyi, 100 gramm fagyiban szokott lenni maximum 200 kcal, így az 50 grammos gombóc maximum 100 kcal lehet.
2021. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!