Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha tegnap este elkapott a hév...

Ha tegnap este elkapott a hév és bevacsoraztam, és ma 1 kg-Val többet mutat a mérleg mint eddig az valós? Ezt híztam vissza?

Figyelt kérdés

Szénhidrát szegényen étkezem, fogyni szeretnék. Az eddigi rengeteg saláta miatt már gondolom kivoltam éhezve. A napi keretem már közel is volt. A család Bolognait evett. És nem bírtam. Megettem vagy 250 grammot belőle, és emellé még 4 buffasztott rizst aszpikos felvágottal,tzatzikivel


Igy 217 kalória lett a többlet be ítélem


Ma 1KGval többet mutat a mérleg

😒


2021. jún. 10. 07:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettél sokkal többet.Én néha éjszaka ha olyanom van jégkrémeket,chips-eket eszek és nem hízok mert mozgok rendszeresen és másnaptól visszább veszek de persze nem koplalásra gondolok mert annak az égvilágon semmi értelme.A víz is folyamatosan változik a szervezetben tehát az is okozhat plusz 1-2 kg-ot a mérlegen.Igyál ma sok zöld teát mert az vízhajtó hatású plusz az emésztést is felgyorsítja.Tudom kicsit csúnyán hangzik de az is számít hogy voltál e vécén ma reggel.Nem híztál 1 kicsivel több étkezéstől és ne legyen bűntudatod.Mozogd le
2021. jún. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ne méregesd magad naponta, fals eredményeket kapsz. Maximum hetente, lehetőleg ugyanabban az időpontban.
2021. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ma nem voltam wc-én még

Igyekszem nem meregetni magam

2021. jún. 10. 08:35
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
A naponta méregetés és bűntudat egy 200-as kalória túllépés miatt egyenes út az étkezési zavarhoz... Heti 1x, de inkább 2 hetente mérd meg magad ugyanabban az időpontban. Semmi értelme nincs 1 kg-on aggódni, a normális napi súlyingadozás 1-3 kg is lehet...
2021. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
217 kalóriától te se hiheted, hogy 1 kg-ot híztál. Ez még a kaja az emésztőrendszeredben, plusz egy kis megkötött víz. Semmi bajod nem lesz, ha néha engedsz magadnak egy ilyet.
2021. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

heti egy mérésnél gyakoribb mérickélés csak a saját stresszelésedre jó...


Elmész egy jót kakkantani, és rögtön háromnegyed kilóval lejjebb vagy...

2021. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Üdv az étekezési zavarosok világában.


Ha még nem is vagy az, amennyiben kétszáz kalórián kattogsz, már csak idő kérdése.

Plusz koplalsz, máskülönben nem jött volna rád falásroham.

2021. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mérheted magad naponta,viszont mondjuk vasárnap átlagold az egészet. Sok mindenről függ a napi súlyod, tehát a napit figyelmen kívül lehet hagyni. Ha az átlagot nézed, azzal kicsit pontosabb képet kapsz a súlyodról. Ezzel az egy étkezéssel pedig nem rontottad el a diétádat, folytasd úgy ahogy eddig.

Azonban azt írtad,hogy rengeteg saláta. Salátán nem lehet diétázni vagy pedig nagyon nehezen bírható és ilyesmi falási rohamokat von maga után. Elég sok ételnek el lehet készíteni az egészséges alternatíváját. Kicsit több odafigyeléssel és idővel de akár a bolognait is. Kis kókuszzsír, hagyma, darált pulykamell vagy csirkemell, paradicsomszósz, bazsalikom, cukkini tészta/ch- lisztből házi tészta. Persze nem lesz eredeti olasz recept és ízvilág, de mégsem csak zöldet eszel zölddel. Szerintem lehet ebből 2 adagot is főzni. Ha ilyen figyelemmel követed hogy további hány kalóriát ehetsz, ajánlom figyelmedbe a deficit újraszámolását és a napi étkezések változatossá tételét. Inkább egyél meg mondjuk ebből a bolognaiból egy adagot, sok zöldséggel akár, de mégis hasonlót eszel, mint a család többi tagja és kevésbé leszel kivanós. Nálunk sok ételnek az alternatívája jobban ízlett a családnak, mint az eredeti. Többet kell így számolgatni, de nem fogod rosszul érezni magad 200g bolognai után.

További sok sikert és kitartást kívánok a célod eléréséhez!

2021. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítő válaszokat. Igazatok van, ez az állandó mérlegelés sem jó.

Ezt heti 1re redukálom

A tésztát rizst most hagyagolom, és tényleg minden nap eszem salátát, de változatosan hol tonhallal, hol csirkével hol tojással.

Egyébként szeretem is ezeket, ez nem megterhelő.

Számolom a kalóriát is, és azért éreztem magam rosszul mert a vacsorát kb 5 körül eszem meg valami nagyon könnyűt, és tegnap még 8kor mindent amit felül írtam

Kipróbálom a pulyka Bolognait ❤️😘 köszönöm aki feljebb írta

2021. jún. 10. 15:39
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"mert a vacsorát kb 5 körül eszem meg valami nagyon könnyűt, és tegnap még 8kor mindent amit felül írtam" - NEM NORMÁLIS, hogy 5-kor vacsorázol. Gyakorlatilag utána reggelig több, mint 12 órán keresztül éhezel.


Én 9 körül vacsorázok kiadós, de könnyű ételt, de még így is fel kell kelnem hajnalban enni, mert a vércukrom már a padlón.

Ha öttől nem ennék, szerintem már este tizenegykor elájulnék az éhségtől.

2021. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!