Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan növeljem a kalóriát,...

Hogyan növeljem a kalóriát, hogy ne hízzak vissza?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy elkezdtem fogyókúrázni, naponta 1200kcalt eszek. Tudom, nem sok, de nekem ez teljesen jó volt, mert mindig olyanokat eszek, amik azért laktatnak, és jól éreztem ennyivel is magam. Viszont nem szeretném, ha visszacsúsznának a kilók.


Mennyit ajánlanátok, hogy növeljem? És milyen időközönként?

Előre is köszönöm a válaszokat!

17/l



2021. jún. 11. 10:34
 1/8 Pekka ***** válasza:
90%
A kilók akkor nem csúsznak vissza, ha a bevitt kalóriákat felhasználod. Szóval növelheted a kalóriabevitelt, ha rendszeresen sportolsz.
2021. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Milyen magas vagy, hány kg?
2021. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Számold ki mennyi kalória kell a súlytartáshoz. Ha annál többet nem eszel, nem fog visszacsúszni, tök mindegy mennyivel emeled egyszerre.
2021. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Hát a kalóriának pont az a lényege, hogy ha sokat eszel(sok kalória), akkor a szervezeted átalakítja zsírrá a bevitt tápanyagokat és elraktározza, ugye ez a meghízás. A legjobb tényleg az, hogyha valami kalóriakalkulátorral (mint ez: [link] kiszámolod, hogy mennyit ehetsz ahhoz, a testtömeged ne változzon.
2021. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Csak mégis nem akarom azonnal növelni 600-800 kalóriával,mert azért mégis jóval kevesebbet ettem. Egyébként 173cm vagyok és 67 kiló. Arra gondoltam, hogy hetente 100kcallal többet viszek be, és így növelem.
2021. jún. 11. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ennyire óvatoskodnod, az 1800kcal tökéletesen megfelel. Ha eddig nem mozogtál azt elkezdhetnéd, illetve ha igen, akkor ne hagyd abba.
2021. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan növeld 1800-ra ha lemozgod.Egyél túrót,natúr joghurtot,sok tojást főzve-abból lehet finom tojás salátát csinálni.Ezek fehérjedúsabb egészséges ételek és nem fogsz hízni nyugi.Halat is ajánlom,csirkét,sertéshúst is lehet enni ha nem zsíros,marhahús is jó,barnarizs,sok saláta,zabkása-ilyeneket kell enni és nem fogsz éhezni sem de hízni sem
2021. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hetente inkább 50 rreális ha biztosra akarsz menni. olvass utána a "reverse dieting"-nek
2021. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!