Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha "túlesztek" mit csináltok?

Ha "túlesztek" mit csináltok?

Figyelt kérdés
Hogy büntetitek meg magatokat, amiért nincs önkontroll?:/

2021. jún. 13. 18:01
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
52%
Kardiozok
2021. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Pihenek, mert ilyenkor moccanni se bírok a sok kajától, ha bírok akkor sétálok egy kicsit, attól valamennyire jobb lesz. Büntetésnek nincs értelme, nálam az ilyesmi eleve azért következik be, mert lelkileg a padlón vagyok. Bármi "büntetéssel" vagy egyéb hasonló ötlettel csak tovább súlyosbítanék a helyzeten és növelném a valószínűségét, hogy teljesen föladom az egészet.
2021. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy, legfeljebb a következő edzést próbálom egy kicsit megnyomni, egy minimálisat ledolgozva belőle.

Igaz, én nem is szoktam felfalni a hűtőt.

2021. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Semmit. Nem büntetem magam. Fölösleges. Mindent ugyanúgy csinálok, mint eddig. Szóval nem csinálom azt, hogy pl. akkor másnap kevesebbet eszek/nem eszek, se semmi ilyen. Szerintem akár fogyókúráról, akár súlymegtartásról van szó, az, hogy néha "hibázol", az természetes. Én ezeket nem is nevezem hibának, mert igazából ha néha túleszed magad, attól még nem fogsz meghízni, és na, nem lehet hónapokig, évekig szigorúan ragaszkodni egy diétához, szerintem normális, ha néha az ember "elrontja".


Mondjuk most nekem nem annyira tiszta, hogy most a túlevést úgy érted, hogy pl. ebédnél túlettem magam, mikor nem is voltam már éhes, vagy pedig maga a kalória szempontjából érted úgy, hogy több kalóriát vittem be, mint kellett volna? Ha pl. ebédnél vagy bármikor szimplán túleszem magam, akkor utána pihenek, próbálok sokat inni. De ha a kalória szempontjából érted, akkor már feljebb leírtam.

2021. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

#4-es vagyok.


Mondjuk én se nagyon szoktam felfalni a hűtőt. Néha van, amikor vendégségben pl. többet engedek magamnak, de akkor általában úgy is vagyok vele, hogy most párszáz kalóriával túllépem az nap, most nem nagy baj.

2021. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kalória szempontjából gondoltam:)
2021. jún. 13. 18:25
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
Meghánytatom magam
2021. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
Normálisan eszek alapból, így nincsenek óriási falásrohamaim. Előfordul, hogy többet eszem, de ha büntetném magam, csak rosszabb lenne a helyzet.
2021. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A hányás nálam is megvolt, de mivel a körülmények miatt csak később értem rá ezért pl a kalória egy része tudom, hogy már felszivodott:(


Másik kérdés meg az lenne, hogy hogyan oldjatok meg, hogy ne is kerüljetek ilyen helyzetbe?

Pl szüleim jövő héten étterembe akarnak menni, és nekem az nagyon nem fér bele.

A nagy családos összejöveteleket még ki tudom hagyni, de ezt nem igazán... :(

2021. jún. 13. 18:57
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Ha túleszem magam, utána lefexem aludni az tuti :D

És ennyi.

2021. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!