Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hizassal kapcsolatos kerdes,...

Hizassal kapcsolatos kerdes, valaki tud segiteni!?

Figyelt kérdés
Talaltam egy turmix receptet, aminek 1250 a kaloria tartalma. Ha en ezt a turmixot mindennap reggel es este megiszom, amivel 2500 kaloriat be is viszek a szervezetembe + nyilvan eszem mast is napkozben, akkor igy is eredmenyes a hizas? Vagy az is szamit, hogy probaljak minel valtozatosabban enni?

2021. jún. 14. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Garantált, de jó hamar meg fogod unni és utálni ezt a bizonyos turmixot. Ha már valamit nagyon akarsz extrába: 0.5 dl olivaolaj reggel este azt csak le kell húzni és persze mellé igyekezz sokat amúgy! Meg ha nem bírja a gyomrod azonnal felejtsd el

De ezzel az átlagember nagyon gyorsan szedne fel súlyt, szóval csak óvatosan ha tényleg gyors az anyagcseréd nagyon...és nem tudom milyen a testalkatod de heti 0.5 kg hízásnál többre nem érdemes törekedni direkt, a bőrnek sem jó

2021. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Leírnád ezt a turmixot?
2021. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha megmondod hogy hány éves vagy mi a nemed, a testmagasságod és a súlyod, akkor le tudom írni, hogy hány kalória után fogsz hízni.
2021. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi lennék a turmix receptjére.
2021. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Azért ehhez sokkal több infó kellene :) egyéni anyagcserén múlik, max egy erős -tól -ig számot lehet mondani.

2021. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 igazad van, de legalább tól ig et tudnék mondani. Nyilván kéne az is hogy mennyit mozog stb
2021. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!