Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A sima kávéban, amibe teszek...

A sima kávéban, amibe teszek semmit, mennyi kalória van?

Figyelt kérdés
Sokan azt írják, hogy semminélkül is 20kcal. Csak érdeklődök, mert egynap én nagyon sok kávét megiszok, de a cukrot meg a tejet már hanyagolom belőle.

2021. jún. 15. 12:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, leírtam. Amibe nem teszek bele semmit.
2021. jún. 15. 12:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kávéban elhanyagolható mennyiségű kalória van. Ha feketén iszod, tényleg ne aggódj miatta. Ahhoz, hogy elrontsd vele a napi kalória kereted, szerintem litereket kéne meginnod belőle. Egy csészében szinte 0 kalória van.
2021. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja, 0-1 kcal feketén.
2021. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én napi két kávét iszom, összesen kb. 5-6 decit. Sosem befolyásolt semmit. Mármint a fogyásomat. Én rakok bele kávékrémport, aminek számolom is a kalóriáját, de ennyi, magának a kávénak nem számolok semmit sem, és na, látszik, hogy nem befolyásolja a fogyásomat. Szóval igen, szerintem el lehet a kávé kalóriatartalmát engedni.
2021. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1 dl feketekávé = 2.3 kCal ha nem teszel bele semmit.

Ha teszel bele semmit, akkor is.

2021. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt az 1-2 plusz kcal-át, amit beviszel vele, el is égeted a magasabb pulzus miatt. Szóval ezt igazán nem érdemes számolni.
2021. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!