Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy tudnék gyorsan fogyni?

Hogy tudnék gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés

Anorexiás vagyok, testképzavarom van, igen, pszichológus diagnosztizálta.



Elvileg elég vékony vagyok, de nem olyan "anorexiás vékony", hogy csak csont és bőr. Nemrég elhatároztam, hogy egy kis zsírt le szeretnék adni, izmosodni, és végre egészségesen, eleget enni. 2 évnyi éhezés (plusz 3 hónap gyógyulás) után ma volt egy csalónapom, nem is akarom tudni mennyit ehettem, fagyi, pizza, műzli, kenyér, olyan dolgok, amiket az anorexiám alatt nem mertem enni. Egész nap bűntudatot volt, de ez akkor erősödött fel, amikor az egyik barátnőm elküldött 3 bikinis képet, hogy segítsek neki választani, izmos, vékony, pont olyan alakja van, mint amilyet én szeretnék.



Hogy tudnék úgy fogyni (nem sokat, 4 kg-ra gondoltam), hogy közben nem esek vissza az anorexiámba (már a hízás része megvolt, nem olyan mániákusan, de mérem magam, egy ideje stagnál a súlyom)



2021. jún. 18. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még anorexiásan is belátod, hogy "elég vékony vagy" és csak 4 kg-ot kéne fogynod, akkor jó esély van rá, hogy nem is kell fogynod semennyit. 4 kg abszolút nem látványos (max ha nagyon alacsony vagy, de annyira akkor sem), és valamennyi zsír is kell az ember testére, nem kell az utolsó cseppig leadnod. Koncentrálj inkább a gyógyulásra, meg szedj fel izmot szerintem. Sokkal csinosabb leszel.
2021. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem annak a 4kg nak szükséged van a szervezetednek mivel ha ne adj isten megbetegszel a szervezeted nem tud majd miből táplálkozni igy a csontokból fog táplálkozzni
2021. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor most tényeket kérünk. Hánmy kg vagy és hány cm?
2021. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha izmosodni is akarsz és zsírt is leadni, akkor a test rekompozíciónak nézz utána.
2021. jún. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az izomhoz nem fogyni kell anorexia után. Nekem is ugyanaz volt a célom, én 10 kilót híztam, megfelelő táplálkozással, de nyilván, ha megkívántam egy croissant, akkor megettem. És fontos a (nem túlzásba vitt) rendszeres testmozgás. A súlyzós edzés nagyon szépen formálja az alakot és izmos is leszel, de bérmilyen sport jó, mert változik a testösszetétel, kevesebb zsír több izom.

Engem még mindig kevesebb kilónak tippelnek, mert ,,vékonyabb" lettem a sport miatt, de valóban nehezebb vagyok, mert egy csomót eszek.:)

Hajrá!

2021. jún. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy jó alakod legyen először az izmot kell magadra építeni és ha már az van utána lepucolni a zsírt róla. Tömegelés, szálkásítás.
2021. jún. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!