Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1300 kalória mellett...

Napi 1300 kalória mellett nagyon éhes vagyok. Nem kell fogynom, de kövérnek látom magam. Ez már mentális probléma?

Figyelt kérdés
Nem tudom hol ment félre a dolog. Világ életemben vékony voltam, kórosan sovány is 13-14 évesen. Azóta tartom a súlyom 50 kilóval. Amikor a mérleg pl 52-őt mutat diétázni kezdek. Számolom időközönként a kalóriákat majd abbahagyom mert úgy érzem éhes vagyok,ha nem számolom néha étvágyam sincs. Még soha nem híztam el, de rettegek tőle. Folyton félek attól mi lesz ha elhízom,vagy ha egyszer várandós leszek kövér maradok. Szerintem amikor nem számolok kalóriát kb 1600-1700at vihetek be. Próbálok normálisan enni, de néha azért van ,hogy megkívánok rossz ételeket is. Főleg menstruáció előtt, után. Egyebkent mindennap eszem gyümölcsöt, zöldséget, húst nem eszem de tojást, sajtot, túrót igen. A párom teljesen ki van rám akadva, szerinte nem a súlyokkal kellene törődjek. 166 centi vagyok és 25 éves. Lelkileg megterhelőnek érzem a kalória számolást de attól félek ha elhagyom meghízok mert mindenki aki idősebb nálam elmondják,hogy jajj 25 évesen én is ennyi kiló voltam most meg nézz rám.. és mind elvan hízva. Ez már mentális probléma?

2021. júl. 1. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez már mentális. Fordulj szakemberhez
2021. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Masszív szorongás! Évek óta klinikai szakpszichológusnál lett volna a helyed, ha nem pszichiáternél. Haladéktalanul keress egyet és már holnap jelentkezz be.
2021. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Anorexiás vagy, és persze, hogy nonstop éhes vagy, mikor éhezteted magad.


És megnyugtatlak, amikor elkezdesz enni, akkor extrém éhségben meglesz a napi 5-6000 kcal is ;) - tapasztalat.

2021. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!