Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Írnátok kevés kalóriatartalmú...

Írnátok kevés kalóriatartalmú termékeket?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint például az Abonett (mármint kalória szempontjából), és be tudom könnyen szerezni. Nem kell laktatónak lennie

2021. júl. 9. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zöldségek közül a legtöbb.
2021. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Abonett nem az. Minek kellenek termékek? Bármit ehetsz, ha számolod a kalóriát. Alacsony kalória, az kevesebb mennyiség.
2021. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az abonett tényleg nem kevés kalóriatartalmú. 100 grammban simán meg van kb. 350 kcal. De amúgy pl. csirkemell szerintem elég jó kalória szempontjából. Akkor esetleg fehérbab. Akkor zöldségek, szerintem tonhal, szardínia is elég jó (mondjuk ez a kettő kalóriatartalma nagyon attól függ, hogy pontosan milyen, van amiben 100 gramm/150 kalória van pl, de van amiben 300 körül.) A tojásban sincs olyan sok kalória, túró. Más hirtelen nem jut az eszembe.
2021. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Levesek, saláták, zöld turmix, nyári tekercs, tésztasaláta, a kulcs hogy minél több zöldség. Szénhidrátból teljes értékű lassan felszívódó, ami eltelít. Zsíros ételeket elfelejteni, mint tejtermékek, majonéz, max sovány tej. Konyhatechnikai fortélyokat megváltoztatni, például olajban sütés helyett sütőben olaj nélkül, vagy párolva. Ha hiányoznak az ízek, fűszerezz:) Ajánlom az indiai, távolkeleti ízeket a zöldségek elkészítéséhez, örömmel fogod enni. Új recepteket kell megismerni, zöldséges recepteket, mert a magyar konyha nem tanít meg, hogyan bánj a zöldségekkel, és barátkozni kell a reform élelmiszerekkel. Nézegess bioboltok polcain, webshopain, nem kell vegetáriánusnak, vegánnak lenned, de nagyon sok egészséges, alacsony kalóriás receptjeik vannak, illetve fortélyaik, én nagyon sokat tanultam ezekből. Bocsánat ha nem ilyen válaszra számítottál, de ezeket az abonetteket el kell felejteni, mert fogyni nem ettől fogsz. Főzni kell magadra, és kaját vinni magaddal, mert az egészséged és a súlyod is nagyon meghálálja. Ajánlom a bento boxos receptes ötleteket YouTube-on.
2021. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Tonhal(sós/natur lében), sovány túró, natur joghurt, cottage cheese, 0% gyümölcsös jogobella, zöldség/gyümölcs, sovány/növényi tej, puffasztott rizs,

De igazábol minden mert ha számoljuk a kcal-t akkor mindent ehetünk mértékkel

2021. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nézz körül a mennyikaloria.hu-n.
2021. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az alacsony kalória nem feltétlen jelenti azt, hogy minden oké. Persze, ihatsz te 5 liter fehér monstert, meg egetsz mellé vattát és papírt mint a szupermodellek, noná hogy 0 lesz a kalória bevitel, de ezt lesz jó nem fenntartani.



Amiket mondjuk érdemesebb:

Hajdina

Kuszkusz

Zöldség, gyümölcs, saláta

Tojás

Csirkemell, Hal grillezve

2021. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Zöldségek többsége
2021. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a dinnye. Édes, finom és nem hízlal.
2021. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!